Kapı Süsü Modelleri

Kapı süsü modelleri, son zamanlarda oldukça popülerdir. Hemen her evde, mekanda ve benzer yerlerde bu süsleri görmek mümkümdür. Bu bağlamda bebek kapı süsü modelleri başta olmak üzere pek çok farklı model seçeneği yapılabilmektedir. Bebek odalarını süslemek için en iyi fikirlerden biri bebek kapı süsü modelleridir. Yeni dünyaya getirdiğiniz bebeğinizin ya da bebeğinizin sünnet ve doğum günü kutlaması için bu modeller çok uygun olacaktır.

Kapı Süsü Modelleri 5

Daha çok keçeden yapılan bebek kapı süsü modellerini çiçek, baykuş ve isim temaları ile süslemek mümkün olabilmektedir. Çok kolay ve pratik bir şekilde bu süsler yapılabilmektedir. Oda, daire girişi veya organizasyon mekanlarını süslemek günümüzde çok popülerdir.

Başkalarından farklı süsleme fikirleri geliştirmek ve bunu uygulamak hemen herkesin ortak hedefi haline gelmiştir. Bu çerçevede misafir ve konuklarınızı güzel bir mekanda ağırlamak için kapı süsü modellerini tercih edebilirsiniz.

Kapı süsü modellerini ister kendiniz yapabilir, isterseniz de online alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz, kısaca nasıl yapıldığını anlatabiliriz. İlk olarak nasıl bir model yapacağınıza karar vermelisiniz.

Kapı Süsü Modelleri 4

En popüler olan kapı süsü modelleri yuvarlak süslerdir. Bunun içinde strafordan yuvarlak bir kalıp yapabilirsiniz. Kalıbın etrafını ister keçe, isterseniz de renkli iplerle sarabilirsiniz.

Daha sonra çiçek, baykuş ya da harflerden hazırlamış olduğunuz figürleri yapıştırarak mükemmel bir kapı süsü elde edebilirsiniz. Özellikle keçeden kapı süsü modelleri son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Kapı süsü modelleri yapabilmek için yaratıcı olmak ve aynı zamanda biraz da el becerinizin olması yeterli olacaktır. Bu sayede harika bir süs elde edebilirsiniz.

Kapı Süsü Modelleri 3

Kapı süsü modelinin üzerine harflerden oluşturulmak üzere bebeğinizin ismini ya da hoşgeldiniz gibi yazılar yazabilirsiniz. Çiçekli kapı süsü modelleri odanıza veya mekanlarınıza çok daha farklı bir hava katmış olacaktır.

Kapı süsü modelleri ve fiyatlarını merak edenler olabilir. Model seçeneğinin çok fazla olduğunu ifade edebiliriz. Online alışveriş siteleri ve instagram gibi sosyal medya uygulamalarında birbirinden güzel ve de renkli kapı süsü modellerini bulabileceksiniz. Fiyatlar konusunda net rakamlar ifade etmemiz doğru değildir. Bu bağlamda kapı süsü modelleri ve fiyatları bakımından etkili olan unsur yapılan işçiliktir.

Bazı kapı süsü modelleri daha çok el beceri gerektirmekte ve bu nedenle daha pahalı olabilmektedir. Ancak, yüzlerce liradan bahsetmiyoruz. Genel anlamda bakıldığında kapı süsü model fiyatları ortalama olarak 20-30 liradan başlamakta ve 100 liraya kadar çıkmaktadır.

Kapı Süsü Modelleri 1

Bebeğinizin odası dışında, özellikle düğünlerde kız evlerinin kapıları bu süslerle süslenmektedir. Bunun dışında söz, nişan, kına, parti, özel davet gibi mekanların da girişlerine kapı süsü modelleri eklenmektedir. Bu sayede mekanların havası değiştirilmekte ve konuklar bu özel süslerle karşılanmaktadır. Sıradan ve normalin dışında bir ağırlama için kapı süsü modelleri oldukça yaratıcı bir fikir olacaktır.

Kısaca toparlamak gerekirse, süsleme yapmak için kapı süsü modelleri ihtiyaçlarınıza cevap vermiş olacaktır. Bebek odalarınızdan daire girişlerinize, kına ve niaşn mekanlarından parti mekanlarına kadar hemen her mekanı bu süslerle daha zengin hale getirebilirsiniz. Özellikle keçe kapı süsü modelleri ile bu zenginliği daha fazla arttırabilirsiniz.

Kapı Süsü Modelleri

En güzel kapı süsü modelleri için interneti tercih edebilirsiniz. Online olarak hizmet veren bazı satış sitelerinde ve aynı zamanda instagramda kapı süsü modeli satışı mevcuttur. Hem model seçeneği, hem de fiyat bakımından uygun koşullar bu sitelerde sizleri beklemektedir. Farklı olmak ve fark yaratmak için kapı süsü modelleri ile mekanlarınıza renk katabilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/kapi-susu-modelleri/