Kaş Kontürü Fiyatları

Kaş kontürü fiyatları, kalıcı makyaj ve özellikle kaş kontürü uygulaması bilhassa kadınların çok rağbet ettiği bir uygulamadır; zira kaşlar kadınlar için oldukça önemlidir. Kalıcı makyaj uygulamasını, bakımlı görünmeyi önemseyen ama yoğun çalışma temposunda buna vakti olmayan kadınlar daha fazla tercih ediyor. Kalıcı makyaj denildiğinde ilk akla gelen uygulamalardan birisi kaş kontürü uygulamasıdır.

Kaş Kontürü Fiyatları

Kaş kontürü uygulaması yaptıracaksanız bulunduğunuz şehirdeki en güvenilir merkeze başvurmanız ve işinin ehli bir kişiye kaş kontürü uygulaması yaptırmanız doğru olacaktır. Kalıcı kaş kontürü fiyatları şehirlere göre de değişiklik gösteriyor.

Kaş kontürü fiyatları Ankara’da, İzmir’de, İstanbul’da, Bursa’da, yani büyük şehirlerde  diğer illere göre biraz daha yüksek ücretlendirilmektedir. Sözgelimi kaş kontürü fiyatları İzmir’de 130 TL’den başlayıp 600 TL civarına kadar yükselebilmektedir.

Kalıcı kaş kontürü genellikle 2 teknikle yapılmaktadır. Dolum tekniği ve kıl tekniği. Kalıcı makyajda dolum tekniği en sık tercih edilen yöntem olup seyrek kaş kılları arasına boya vasıtasıyla dolgu yapma işlemi olarak tanımlanabilir. Kıl yöntemi ise boya vasıtasıyla kıl çizme yöntemi olarak adlandırılabilir.

Kaş Kontürü Fiyatları 1

Kıl tekniği ile yapılan kalıcı kaş makyajı 8-9 ay kalıcı olurken, dolum tekniği ile yapılan kaş kontürü 1.5 ila 2.5 sene ömre sahiptir. Seçkin ve güvenilir kurumlarda, işinde deneyimli ve eğitimli uzmanlar tarafından yapılan kaş kontürü işlemleri hem uzun ömürlü hem de doğal bir netice vermektedir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/kas-konturu-fiyatlari/