Keratin Nedir?

Keratin saç için %100 etki sağlayan bakım işlemidir. Kuru ve çok cansı olan saçları güçlendirme adın kullanılır. %100 Saf protein içerikli olan ve internette de ürünleri beklenen üstünde satışa bakım ürünleridir. Saç bakımı adına profesyonel hizmet veren işlemdir.

Keratin Nedir? 3

Saçların daha güçlü olmasını sağlar. Dışarıdan bakıldığı zaman çok güçsüz ve mat duran saçlara ışıltı kazandırır. Saçların dökülmesine ve ince tellerin kalınlaşmasına yardımcı olan serum ve krem içerikli bir settir.

Yıpranmış saçlar için isterseniz deneme ürünlerde alabiliyorsunuz. İlgili makalemizde keratin bakımı nedir sorusu için gerçekten çok etkili cevaplar alıyor olacaksınız.

Liquid Keratin

Liquid keratin saç dökülme seti kimyasal katkı içermez. Saçlarınız için ideal kullanım sunan ve bitkisel destekli ürün yıpranan saçlar için gerçekten çok idealdir. Saçlar için dipten bakım yapan ve saç deposu olarak bilinen işlemdir. liquid keratin işlemi saçlara kesin çözüm sunar. Yani saçların yenilenmesi adına gerçekten çok etkili olan işlemdir. Birçok marka ilgili işlem için ürün üretmektedir.

Keratin Nedir? 2

Kertin bakım tüm saça boya yapar gibi uygulanan bakımdır. Farklı setler halinde satılır. Doğal saç botoksu olarak bilinir. Fön ve düzleştirmeden yıpranan saçlar için gerçekten çok idealdir. liquid keratin özellikle Brezilya ve Almanya ülkelerinde çok fazla meşhur olan işlemdir. Aynı zamanda diğer ismi katkısız keratin olarak bilinen işlem saç kırıklıkları içinde etkilidir. İlgili yazımızda keratin hormonu nedir sorusu içinde cevap alıyor olacaksınız.

Keratin Fiyatları

Keratin fiyatları saç yoğunluk ve saç uzunluğuna göre değişir. Örneğin ense kısmında olan saçlar için toplamda 120’dir. Eğer saçlarınız çok fazla uzun ise 200 veya 350 TL gibi rakamlara işlem yaptırırsınız. Dalgalı ve kalın olan saçlar için fiyat gerçekten çok değişim gösterir.

Liquid keratin uzun saç için sadece 230 TL gibi bir rakama yapılır. Boyadan dolayı yıpranan saçları kısa zaman içinde canlı hale getirir. Taranmayacak kadar kötü olan saçlar içinde acil keratin yüklemesi yaptırınız.

Keratin Nedir? 1

Kuaförlerde %100 katkısız ve bitkisel içerikli bir bakım yaptırırsanız toplamda 350 Tl ödersiniz. Bitkisel içerikli orijinal bakım süreçleri maliyetlidir. İlgili işlemde kullanılan bakım yağları son derece kalitelidir. Hem erkek hem de bayan için idealdir. Erkeklerde 3’lü serum etkisi oluşturur. Doğal formül içerikli olan kısa sürmesini istediğiniz bakım işlemini ise 100 TL gibi bir ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz.

Birçok saç için uygulaması kolay liquid keratin bakımı ile toplamda 45 dakika sürer. Eğer çok uzun saçlara sahipseniz bu süre bekleme dâhil toplamda 120 dakikadır. Uzman kişiler tarafından yapılması gereken bakım işlemi yıpranan saçları kısa sürede güçlü hale getirecektir.

Çok fazla kabaran saçlar içinde tercih edilir. keratin işlemi işlem görmüş saçlar içinde gerçekten çok etkilidir. Diplere derinlemesine bakım yapacaktır. Saçların hızlı uzamasına destektir.

Keratin Nedir?

Keratin Hormonu

Keratin hormon içeriğinde, saç bakımını sağlayacak olan birçok vitamin ve hormon takviyesi bulunuyor. Kullanımları kolay olan bakım seti içinde, üç seansta etki alacaksınız. Krem içinde bulunan saç bakım kremi ürünlerinde kesinlikle katkısız maddeler vardır. keratin hormonu denemesini kısa süre bile yaptırsanız etkisini alacaksınız.

Zengin protein ve vitamin içerikli olan saç bakım kremi dışında saç losyonu da kullanabilirsiniz. Sağlıklı saçlara sahip olmak için saçta eksik olan hormonu keratin bakımı ile yüklemek gerekir. Ayrıca erkek ve bayanlar için son derece etki sağlayacak olan işlemdir. Son derece kötü gözüken yıpranmış ve kurumuş saçları canlandırmak adına tercih edilen hormondur.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/keratin-nedir/