Kirpik Ekimi

Kaş ve Kirpik Ekimi süreçleri aslında sanıldığı kadar kolay olan süreçler değildir. Ekim merkezlerine belirli zamanlarda gitmek gerekir. Bu durumda doğal yollardan faydalanmak istemeyen hanımlar kirpik ekimi merkezlerine gitmektedirler. Kaş ve kirpik ekim işlemleri kalıcıdır. İğne teknikleri olan lazer işleme makineleri ile Kaş ve Kirpik Ekimi yapılmaktadır.

Uzun yıllar kirpikleriniz kalıcı olarak kalır. Aynı zamanda kaşlarınızda da artık dökülme olmayacaktır. Uzun yıllar kaş derdi oluşan hanımlarda kalıcı bir kirpik uygulamak usta kişiler tarafından yapılır. Ekimi zordur. Belirli lazer makinelerinden işlem yapılır. Lazer makinelerinde ısı alacaksınız. Kaç ekiminde ve kirpik ekiminde kişiler belirli zaman içerisinde işleme alınmaktadır. Ayrıca Kaş ve Kirpik Ekimi belirli aşamalarla oluşturulur. Nokta atışları ile kaş yapılması istenilen bölgelerin yerleri belirlenir.

Her aşama çok titiz yapılır. Uzun zaman alabilir. Kaş ve kirpik ekiplerinde zaman sorunu yaşıyor olmamanız gerekmektedir. Yani bol zamanınız olması faydalıdır. Kaş ve Kirpik Ekimi için her zaman bilindik merkezi yerlerden hizmet almak gereklidir.

Kirpik Ekimi Öncesi ve Sonrası

Kirpik ekimi yapıldıktan sonra ciddi derece fark oluşacaktır. Eski kirpikleriniz yerinde kalacak ve bunun yerine sanki takma kirpik kullanmış gibi hissedeceksiniz.  Kirpik ekildikten sonra gözlerinize makyajı yapılabilir. Gözlerinize rahatlıkla far ve kirpiklere rimel uygulayabilirsiniz. Kış aylarında çok fazla dökülen kirpikler için kalıcı yöntemler sizleri bekliyor. Eski ve çok az olan kirpikler daha fazla gür gözükecektir. Göz makyajı yapsanız dâhil ekilen kirpikler zarar görmez. Öncesinde göze çok az gelen kirpikler artık daha yoğun ve hacimli olacaktır.

Takma kirpiklerin gözde oluşturduğu yoğunluk aynı şekilde ekim sonrasında da olmaktadır. Kirpiklerde kopma olmaması adına düzenli bakım yağları da kullanmak fayda sağlar. Sorunsuz Kaş ve Kirpik Ekimi için düzenli olarak randevulara katılmak gerekmektedir. Ekim aşamasında ince uçlu lazer makineleri kullanılır. Sağlık açısından hiçbir zararı olmayan makinelerle işlem yaparsınız. Sonrasında da çok etkili sonuçlar alabilirsiniz. Kaşların kat kat uzaması artık oldukça kolaydır. Yapılan ekim süreçlerinde doğal yöntemlerle uzamasını kolaylaştıracak olan ilaçlarda verilmektedir.

kirpik ekimi öncesi, kirpik ekimi sonrası

Ekim sırasında zorlanmadan ve ağrı olmadan hizmet alacaksınız.  Evde doğal yöntemlerle kirpik uzatamayan hanımlar için ekim merkezleri idealdir. Kaş ekiminde en çok fayda aldığını hint ve diğer badem yağları tedavisi uzun zaman alabilir. Bu yağları kullanarak çok uzun zaman etkili sonuç alamayabilirsiniz. Bu nedenden dolayı kaş ve kirpik ekimlerin yaptırmak gereklidir. Bu yağlar zamanla kirpikleri dökülmesine neden olur. İlk başta besliyor gibi olsa da daha sonrasında verim alamazsınız. Yani ekim yaptırmak daha kalıcı ve etkili olacaktır.

Kirpik Ekimi Fiyatları

Kirpik Ekimi fiyatları istediğiniz kirpik kalitesine göre değişmektedir. Hangi kalitede kirpik kullanmak istiyorsanız fiyatlandırma bu şekilde yapılır. Aynı zamanda kirpikleri çok az ve hiç olmayanlar içinde fiyat farklıdır. Yani kirpik yoğunluk durumlarına göre fiyat belirlemesi yapılır. Kaş ve Kirpik Ekimi yöntemleri makine kalitesine göre de değişmektedir. Avrupa ülkelerinde kullanılan çok güçlü ısı makinesinden işlem almak isterseniz tek tek nokta atışlar daha sağlam yapılır.

kirpik ekimi fiyatları, kirpik ekimi nasıl yapılır

Bu nedenle makine daha fazla enerji harcar. Birkaç firmada üretilen bu makineler özel merkezler tarafından ekim yapılması amacıyla hazırlanmaktadır. İş süresince acele etmeden sabırlı olarak sonucu beklemek gereklidir. Fiyat listesi kirpik özelliklerine göre değişir. Doğal yöntemler sonucu uygulaması kolay olan değişik kürler yapılır. Acısız ve ağrısız yöntemler için sizlere özel uygulama sistemleri hazırlanır. Ülkemizde farklı merkezi birimlerde bulunan ekim merkezlerinden randevu alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/kirpik-ekimi/