Kumral Saç Renkleri

Her zaman sadelikten yana olan, duruluğu ve günlük yaşamında pratikliği seçen kadının rengi olarak bildiğimiz kumral tonları saç renkleri doğallığın ön plana çıkmasıyla daha çok seçilen renkler arasına girdi.

Özellikle saçlarındaki beyazlardan şikâyetçi olan kadınların seçtiği bir renkken bugün kumral tonları saç renkleri gençler tarafında da tercih edilen renkler arasına giriyor.

Çünkü artık kumral tonların açık ve orta ton cilt rengine sahip kadınların özellikle gözlerini belirginleştirdiği ve bir diğer yandan çok iddialı bir makyaj tercihinizde bile inanılmaz bir uyum sağladığı gün yüzüne çıkmış durumda. Bu kadar avantajlı ve güzel olan bu renk için hemen bir kumral saç renkleri kataloğuna bakmanızı tavsiye ediyorum.

Kumral Saç Renkleri 1

Küllü Kumral Saç Renkleri

Özellikle ben zaten esmerim bu renkler beni iyice kapatır diyenler için en doğru seçimdir. Hem matlığı ile doğallık verir hem de ön yargılarınızı kırar. Eğer beyaz tenli bir kadınsanız yapacağınız hafif bir makyaj ile oldukça hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Aksi takdir de soluk görünme ihtimaliniz olabilir.

Küllü Kumral Saç Renkleri

Açık Kumral Saç Renkleri

Aslında doğal sarışın gibi görünmek isteyenler için ilk seçilmesi gereken renkler arasındadır. Çünkü açık kumral saç renklerinde saçlarınızda hafif bir ışıltı olacaktır. Eğer ki sarı ışıltılar olmadan asla diyorsanız, saçınız için temel rengi bu tonlarda seçip üzerine sarı ışıltılar attırarak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. İnsanlar saçınızın doğal görünümüne bayılacaktır.

Açık Kumral Saç Renkleri

Açık Küllü Kumral Saç Renkleri

Saçta tam olarak tutturulması en zor olan renklerden bir tanesidir ama bir o kadar gösterişli bir görünüm sağlar. Sarışına yakın olan veya beyaz tenli kişilerde oldukça şık bir görünüm sağlayan bu renk esmer tenlilere pek tavsiye edilmemektedir. Tabi bunun yanında beyaz tenli kadınlara canlı bir görünüm sağlamak hafif bir makyaj tavsiye ediyoruz.

Açık Küllü Kumral Saç Renkleri

Koyu Kumral Saç Renkleri

En klasik saç renkleri arasındadır. Özellikle beyaz ten ve koyu saç rengine sahipseniz koyu kumral tonlarından biri kadar doğal görünüm verecek başka bir saç rengi bulamazsınız. Eğer gözleriniz renkliyse ve ön plana çıkarmak istiyorsanız koyu kumral saç renklerinden biriyle bunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Son olarak, kumral tonları saç renkleri en uzun süre kullanabileceğiniz renkler arasındadır.

Koyu Kumral Saç Renkleri

 

Özellikle boyama işlemi sırasında açma işlemi pek uygulanmadığı için saçlarda yıpranma olmaz ve gerekli bakımı yaptığınızda aynı şekilde sağlıklı saçlarınızla hayatınıza devam edersiniz. Her anlamda bu kadar kullanışlı bir renkleri incelemek için kumral saç renkleri kataloğuna bir göz atın deriz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/kumral-sac-renkleri/