Lens Markaları

Lens markaları, göz rengini değiştirmek isteyenlerin yahut gözlük kullanmak istemeyenlerin tercih ettiği bir protezdir. Talimatlara  uyulduğunda lens kullanımı oldukça pratik ve faydalıdır. Lens kullanacak kişiler hangi markaları tercih etmeliler, hangi markalar gözle daha uyumludur, hangi markalar daha kullanışlıdır, en iyi lens markası hangisidir, renkli lens markaları içinde hangisi tercih edilmelidir bir bakalım.

Lens Markaları 1

Pek çok lens kaliteli olsa da, yine de kişilerin gözlerinde batma, yanma, kaşıntı yapabilmektedir.

Lens almaya niyetlenen kişiler en iyi lens markaları hangileridir sorusuna yanıt arar. Bakalım en iyi renkli lens markası denildiğinde hangi markaların adı geçiyor.

Bausch & Lomb PureVisio lens markası en çok tercih edilen ve çok satılan lens markalarındandır.

Acuvue Oasys marka lensler de yine çok tercih edilenler arasındadır. Johnson & Johnson yapımı olan bu lensler kaşıntı ve alerji gibi problemlere yol açmıyorlar. Kullanan hemen herkesin memnun kaldığı bu lens markası, gözde olduğunda bile hissedilmeyecek kadar hafif ve yumuşak.

Aqua Air Optix de yine renkli lens markaları içinde göze çarpanlardan birisi.

Lens Markaları 2

Solotica renkli lensleri, Adore renkli lensleri,  Rainbow marka renkli lensler, Freshlook marka renkli lensler ve Air optix colors renkli lensler, oksijen geçirgenliği yüksek olan ilk renkli lens markası olarak sayılabilir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/lens-markalari/