Lens Solüsyonu

Lens solüsyonu numaralı ve numarasız lensin dışarıdan gelen pislikler için korunmasına yardımcı olan üründür. Lens solüsyonu belirli tip özelliklerde satılır. Göz içinde dezenfekte işlemini sağlamak açısından çok önemlidir. Lens solüsyonu numaralı ya da numarasız lens kullananlar için çok önemli ürünlerdendir.

Lens Solüsyonu 1

Lens bakımını sağlayan solüsyonlar çok hassas ürünlerdir. Belirli fiyatlar üzerinden satılan lens solüsyonu kalitesi önemlidir. Bilmediğiniz markalardan ürün almamak gerekir. İlgili makalemizde en iyi lens solüsyonu hakkında bilgi alacaksınız. Lensin tekrar canlanması adına tercih edilir.

En İyi Lens Solüsyonu

En iyi lens solüsyonu markası arasında Renu, Optie Free, Bio True gibi ürünleri sayabiliriz. Lens solüsyonu numaralı lens veya numarasız lens için değişmez boydadır. Yani Lens solüsyonu numaralı veya numarasız olan lensler için genelde 75 ML veya 120 ML boylarda satılır. Lens alırken yanında hediye olarak verilir.

Gece yatmadan önce lensi arınık etmek için kullanabilirsiniz.  İlgili yazı dizisi lens solüsyonu hakkında bilgi vermek üzere hazırlandı. Lens ihtiyacı için vazgeçilmez markalar Bio True, Renu gibi markalardır. Hassas göz yapısına sahip olan kişilerin silisyumu alırken mutlaka uzman kontrolünde hareket etmeleri gerekir. Lens üstündeki lekeleri yok eden solüsyonu almak artık çok basittir.

Lens Solüsyonu 2

Bio True Lens Solüsyonu

Bio true lens solüsyonu internette alışverişlerde ve eczanelerde satılır. Bio true lens solüsyonu kontak lensler için tercih edilen üründür.

Bio true lens solüsyonu çok kalitelidir. Lensi kısa sürede arınık etmek için destek sağlar. Çok şeffaf yapıda olan numaralı veya numarasız lensler için tercih edilir. Renu, optiee Free, Bio True lens solüsyon markalarında kullanılan kontak lens tipi önemli değildir.

Bio true lens solüsyonu genelde 25 TL üzerinden satılır. Hediye alırsanız yani paket halinde sipariş verirseniz iki boy olarak 125 ve 75 Ml özellikte toplamda 35 TL üzerinden satılır.  Bio True mineralce zengin olan solüsyondur. İçinde termal arındırıcı bakım suyu bulundurur.

Lens Solüsyonu 3

Renu Lens Solüsyonu

Renu markası lens ve lens solüsyonu ürünleri ile bilinir. Çok şeffaf yapıda olan kontakta ve numarasız lens için tercih edilir. Renu markasından lens solüsyonu alan bayan ya da erkekler asla pişman olmaz. Diğerlerinden çok daha fazla kalitelidir. Gözde ağrı yapmaz. Kısa sürede lensi temizler. Birçok kadının tercihleri arasında yer alan renu lens solüsyonu kaliteli üründür. Renu markasından alınan lens solüsyonu gün boyunca lens içinde biriken mikropları yaklaşık 20 dakika içinde öldürür.

Gözlerinize tekrar taktığınız numaralı veya kontaksa lens sayesinde hiç olmadığı kadar tazelik hissedersiniz. Renu mineralce zengin olan solüsyondur. İnternetten veya eczanelerden de kolayca tedarik edebilirsiniz. Renu lenste oluşan problemleri en kısa sürede yok eden üründür. Lense etkili bakım yapar ve gözlerinize taktığınız zaman asla ağırlık ve ağrı hissetmezsiniz.

Opti Free Lens Solüsyonu

Optik lens solüsyonu lens kullanan kişiler için tercih edilen üçünce markadır. Lenslerde kirli görüntüyü kısa sürede yok eder. Göz sağlığını korumak adına tercih edilen opti free lens solüsyonu lens üstünde oluşan mikropları kırar ve lensteki toksinleri siler. Lens bakımı için geliştirilen solüsyon alırken mutlaka son kullanma tarihini kontrol ederek alınız.

Lens Solüsyonu 4

Opti free lens solüsyonu gün boyunca lens içinde biriken mikropları, gün içinde biriken kalıntıyı yaklaşık 25 dakika içinde öldürür. Gözlerinize tekrar taktığınız lens sayesinde hiç olmadığı kadar bu sayede tazelik hissedersiniz.  Lensin korunması ve daha fazla uzun süreli kullanım sunulması için seçilir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/lens-solusyonu/