Max Factor Ruj Çeşitleri

Ruj, dudak makyajı ve genel makyajın olmazsa olmazlarındandır… Renk renk, değişik çok sayıda türü olan bu makyaj ürünü, her yaştan bayanın mutlaka çantasında yer alır. Normalde cilt makyajı yapmayı sevmeyen bayanların bile mutlaka özel günlerinden kullanmak için çantasında ya da evinde en az 2 adet ruju vardır. Solgun yüze canlılık katmakta etkili olan rujların seçiminde dikkatli olunması dudak sağlığı için faydalıdır.

Max Factor Ruj Çeşitleri

Kaliteli, kalıcı ve sağlıklı makyaj ürünlerinde lider markalar arasında yer alan Max Factor, ruj konusunda da geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dudakların daha canlı ve daha hoş görünmesini sağlarken, sağlıklı ve daha dolgun olmasında da etkili olan bu özel ürünler, yapılan makyajın özelliğine göre değişik içeriklerde hazırlanmaktadır.

Özellikleri ve dudaklara etkisi ile çeşitlere ayrılan bu rujlardan en fazla tercih edilenleri Max Factor lipfinity serisidir… Dudakların hem makyajında hem de bakımında önemli etkileri bulunan bu rujlar, iki aşamalı olarak uygulanabiliyor. Serinin en çok kullanılan ürünü olan Max Factor Lipfinity Kalıcı Ruj 160 Iced Ruj, ikili seti ile bayanların beğenisini kazanmış durumda.

Ürünün genel özelliklerine baktığımızda ilk dikkat çeken özelliğinin 24 saate kadar kalıcılığının olması olduğunu belirtmek istiyoruz. Cilt ve göz makyajı kadar dudak makyajında da kalıcılıktan yana olan bayanlar bu ikili ürünün geniş renk seçeneklerinden de memnun durumda. Hem kalıcı hem canlı bir dudak makyajı isteyenler için son derece ideal olan bu ürünün uygulanması iki aşamalıdır.

Max Factor Ruj Çeşitleri 2

 

İlk aşama olan istediğiniz renkteki max factor kalıcı ruj uygulamasını dudaklarınıza vermek istediğiniz şekle göre özenle yapmanız gerekir. Bu uygulamayı gün boyunca sadece bir kere yapmanız yeterli. Ürünün kullanımında ikinci aşamada nemlendirme ve parlatıcı uygulaması yapılır. Dudakların çatlamasını önlerken daha parlak ve daha canlı görünmesini sağlayan bu dudak balsamını gün içinde gerekli oldukça tazelemeniz gerekir.

Max Factor ürünleri, makyaj malzemesi satışı yapan her yerde bulunabilir. Eğer markanın ürünlerini bulmakta zorlanıyorsanız, internet üzerinden satış yapan online mağazalardan da temin edebilirsiniz. Bu mağazalarda zaman zaman yapılan indirimlerden yararlanarak ürünleri, daha avantajlı fiyat ile satın alıp kullanabilirsiniz.

Max Factor Ruj  Fiyatları

Max Factor ruj kullananlar markanın diğer makyaj ürünlerinde olduğu gibi rujlarının da kalitesinden çok söz etmektedir. Kalıcı makyaj yapmak için etkili olan bu ürünlerin sağlık için de zararlı olmaması, dudakların bakımında da yardımcı olması ürünlerin daha çok tercih edilmesinde etkili olmaktadır.

Max Factor Ruj Çeşitleri 3

Aşağıda bazı Max Faktor rujları ve bunların genel fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Siz de bu kaliteli ve sağlıklı ürünlerden satın alıp yepyeni makyaj ürünlerine sahip olabilirsiniz.

  • Max Factor Lipfinity Reflection Ruj + Özel Nemlendirici 102 Glistening: 45,50 TL
  • Max Factor Lipfinity Long Lasting 10 Stay Exclusiv: 30,80 TL
  • Max Factor Lipfinity Kalıcı Ruj 160 Iced Ruj: 44,00 TL
  • Max Factor Lipfinity Colour & Gloss Lipgloss 610 Const Coral: 42,00 TL
  • Max Factor Lipfinity Highlights Ruj + Parlatıcı 500 Shimmering: 30,00 TL
  • Max Factor Lipfinity 127 So Alluring: 35,00 TL

Max Factor markasının en beğenilen ve en çok kullanılan ruj çeşitlerinden olan bu ürünlerin genel fiyatları bu şekildedir. Kimi zaman indirim ile satışı yapılan bu ürünleri, set halinde satın aldığınızda çok daha avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Bu setlerde yer alan diğer ürünler, bu ruj çeşitleri ile uyumlu olduğu için kusursuz makyaj yapmanızı sağlayacaktır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/max-factor-ruj-cesitleri/