Metalik Oje İle Tırnaklarda Metalik Esinti

Kadınların en çok önem verdikleri konulardan biri de oje renkleri ve desenleri olmaktadır. Kadınların el ve tırnak bakımına verdikleri önem, saç ve cilt bakımı ile hemen hemen aynı oranda olmaktadır. Her sene değişen moda dünyasında oje renkleri ve tırnak tasarımları da farklı olmaktadır.

Metalik Oje İle Tırnaklarda Metalik Esinti 1

Düz renkler ile birlikte artık mat ojeleri, parıltı ojeler ya da ince fırçalı ojeler de tercihler arasında yer almaktadır. Sonbahar ve kış aylarında daha koyu renkler tercih edilirken ilkbahar ve yaz aylarında ise daha açık renkli ojeler kullanılmaktadır. Son dönemlerde en çok mat ve soft renkli ojeler tercihler arasında yer almaktadır.

Sezon defilelerinde, tırnaklar da çizgilerin ön planda olduğu görülmektedir. Renkli veya şeffaf tırnakların üzerine enine ya da boyuna farklı kalınlıklarda ve farklı desenlerde çizgiler yapılmaktadır.

French manikürünün farklı versiyonları da bu sezon çok fazla tercih edilmektedir. Beyaz oje, pembe oje, gri oje renklerinin yanı sıra günümüzde metalik renk ojeler de son derece büyük bir ilgi görmeye de devam etmektedir. Tırnaklarda metalik oje trendi gün geçtikçe daha da artmakta olup, oje markaları da bu doğrultuda birbirinden farklı ürünleri piyasaya sunmaya devam etmektedir.

Metalik Oje İle Tırnaklarda Metalik Esinti 2

Metalik Oje Renkleri

Bu seri oldukça tercih edilmesinin yanı sıra giyilen kıyafetler ile de uyum içerisinde olmaktadır. 2017 yılında tercih edilen bir diğer oje rengi de metalik ojeler olmaktadır. Bakır, gümüş ve altın renklerde olan tırnaklarda metalik aynalı oje şekilde de olmaktadır. Bu da kadınların daha çok özel günlerde tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

metalik-oje-ile-tirnaklarda-metalik-esinti 4

 

Metalik gri oje, bu sene oldukça yoğun bir ilgi görmekte olup, kadınlar bu oje rengini hemen her kıyafeti ile kullanabilme imkânına da sahip olabilmektedir. Birbirinden farklı marka bu gibi oje çeşitlerini üretmekte olup, essie metalik oje çeşitleri de bu kapsamda oldukça fazla sayıda kadın tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Hem fiyat hem de performans bakımından, kadınlar bu tarz ojeleri büyük bir gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.

metalik-oje-ile-tirnaklarda-metalik-esinti 5

metalik-oje-ile-tirnaklarda-metalik-esinti 6

metalik-oje-ile-tirnaklarda-metalik-esinti 7

 

 

 

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/metalik-oje-ile-tirnaklarda-metalik-esinti/