Missha BB Krem

Missha bb krem, yüze renk vermesi, kapatıcılığı ve cildi pürüzsüz kılan dokunuşlarıyla ünlü olan bb kremler, pek çok kadın tarafından tercih ediliyor ve sıkça kullanılıyor. Birbirinden değişik markaların ürettiği bb kremler makyaj altına baz olarak kullanılabildiği gibi, tek başına da hem nemlendirici hem de hafif formüllü bir fondöten gibi kullanılabiliyor.

Missha BB Krem

İsmini çok duyuyorum ama Missha bb krem nereden alabilirim diye soranlar için bu ürünü Kozmela’da bulabileceklerini söyleyebiliriz.  Bunun dışında Missha bb krem nerede satılıyor sorusu için de kozmetik ürün satan pek çok mağaza ismi yanıt olarak verilebilir. Bu ürün ayrıca pek çok internet sitesinden de temin edilebilir.

Cilde bakım yaparken pürüzsüz bir görünüm de vadeden Missha bb krem, bu vaadini titizlikle yerine getiriyor. Cildi dış etkenlere karşı da koruyan ürün, cilt yüzeyindeki kızarıklık, leke izleri ve cilt kusurlarını kapatıyor. Formülünde papatya ve biberiye özleri bulunan Missha bb krem cildi hem nemlendiriyor hem de yaşlanma belirtilerini yavaşlatıyor.

 Missha bb krem kullananlar ürünün kadife gibi yapısıyla cilt tarafından kolayca emildiğini ve cilde natürel bir görünüm kazandırdığını belirtiyor.

Kore menşeli bir ürün olan Missha bb kremi mercimek tanesi kadar sürmek bile yeterli oluyor ve yüzde hemen kendini belli ediyor. Ürünü yumuşak bir makyaj süngeri yahut fondöten fırçası ile de cilde yayabilirsiniz. Sürdükten yaklaşık 15 dakika sonra cilde yayılan ürün, mükemmel uyumu ile kendi cildiniz kadar doğal bir görünüm sergiler.

Missha BB Krem 2

Çilleri, güneş lekelerini ve yaşlılık lekelerini de kapatan Missha bb krem göz çevresine ve göz altlarına da uygulanabilir.

Suya dayanıklı bir ürün olan Missha bb krem papatya özlü formülüyle cildi yatıştırır, teskin eder ve yumuşatır. Cilde nem kazandıran bu ürün aynı zamanda cilde porselen gibi bir görüntü de kazandırır.

Kısacası hem güneş koruyucu, hem nemlendirici hem de fondöten vazifesi gören Missha bb krem, bu çok işlevli yapısıyla kadınların en çok tercih ettiği bb krem markaları arasında gururla yerini alır.

Missha bb kremin 13-21-27-29 ve 31 numaraları mevcuttur. Siz kendi te renginize uyumlu olan bb kremi kendiniz seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Missha BB Krem 3

Missha bb krem fiyatına gelince; gramaja göre fiyatı değişen ürün, 13 ila 70 TL gibi bir fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/missha-bb-krem/