Nasıl Öpüşülür Püf Noktaları

Aşkı karşı tarafa anlatmanın en güzel ve en etkili yoludur sevdiğin kişi ile öpüşmek. Bu yüzdendir öpüşmenin özel ve anlamlı olması. Hoşlandığının kişiye ona olan ilgini en güzel şekilde anlatmak isterken de hatalı davranmamalı, onunla yakınlaşayım derken onu kendinden daha da uzaklaştırmamalısın.

Öpüşmek nasıl olur? bilmiyorsan, yani ilk kez biriyle öpüşeceksen, büyük ihtimalle o gün senin için oldukça gergin ve stresli bir gün olabilir. Çünkü ilk öpüşme deneyimi yıllar geçse bile hatırlanır, bu yüzden de oldukça önemlidir. İlk öpüşmede senden kimse harikalar yaratmanı beklemez. Bu yüzden sakin, rahat ve duygusal davranman gerekiyor, diyebiliriz. Birkaç saniye süren, abartıdan uzak, göz göze, duygusal bir şekilde olan ilk öpüşme, her şeyden daha değerlidir. Bu esnada öpüşmeyi bilmiyorum, diye kendini kasmana da gerek yok! Öpüşmeyi kimse doğuştan öğrenmiyor. Öpüşmeyi bilmemek de ayıp değil! İlk öpüşmede ne olursa olsun dilini kullanmaya da çalışma. Fransız öpücüğü, kesinlikle profesyonel bir öpüşme türüdür ve onu öğrenmen için önünde uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz.

Öpüşmek nasıl olur? diye merak ediyorsan; internette yer alan videoları bile izleyebilir, birkaç ufak taktik öğrenebilirsin. İlk kez öpüşecek olanlar için internet videoların oldukça faydalı olduğunu söyleyebiliriz.

Nasıl Öpüşülür Püf Noktaları 4

 

İlk öpüşme nasıl olmalı? sorusunu içten, samimi ve doğal olmalı şeklinde yanıtlayabiliriz.

 • Öpüşürken, karşı tarafın öpüşmeden daha çok keyif almasını istiyorsan; dudaklarını ıslatmamalısın.
 • İlk öpüşmede en çok yapılan hatalardan biri şüphesiz ki ağzın gereğinden fazla açılması! Ağzınızı hafifçe açmanız yeter de artar bile.
 • Öpüşme teknikleri içerisinde en önemli olanı öpüşürken gözlerinizi kapatmanız ya da onun gözlerinin içine bakmanız. Her iki yöntemin de oldukça romantik olduğunu söyleyebiliriz.
 • Öpüşürken, öpüşmenin keyfini çıkarmaya çalışın. Başka hiçbir şey düşünmeyin, partnerinize ayak uydurmaya çalışın.
 • Kızla nasıl öpüşülür? diye düşünüyorsanız; iki elinizle hoşlandığınız kişinin yüzünü kavrarsanız; onun size aşık olma ihtimalini yükseltebilirsiniz.
 • Nasıl Öpüşülür Püf Noktaları 2

  Öpüşmenin birden çok yöntemi olduğu için en iyi becerebildiğiniz öpüşme teknikleri ile kendinizi daha mutlu ve daha profesyonel hissedebilirsiniz.

  Nasıl öpüşülür resimli anlatım örneklerimizi inceleyerek de öpüşme ile ilgili genel bilgiler edinebilirsiniz.

  Nasıl Öpüşülür Püf Noktaları 3

  Nasıl Öpüşülür Püf Noktaları 1

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/nasil-opusulur-puf-noktalari/