Nıvea BB Krem

Nıvea bb krem, kozmetik dünyasında çareler tükenmez. Gün geçmiyor ki yeni ürünler rafları süslesin. Ciltler hem güzelleşsin, hem bakımı yapılsın. Hanımlar bilir, makyaj öncesi cilt hazırlığı en az makyaj kadar mühimdir. Cildi makyaja hazırlamak için önce iyice temizlemek, sonra da cilt tonunu hem eşitlemek hem de cilt kusurlarını kapatmak adına bir baz kullanmak gerek.

Nıvea BB Krem 1

İşte bu vazifeyi başarıyla yerine getiren ürünler bb kremlerdir. Renk tonunu eşitleyen, yüze sıcak ve sağlıklı bir renk veren bb kremler makyaj için de mükemmel bir astar oluşturuyorlar.  Nıvea markasının kanatları altında üretilen Nıvea bb kremler de kullananlar tarafından çok beğeniliyor. Provitamin B5 ve yoğun mineral içeren Nıvea bb krem ciltteki gözeneklerin görünümünü de azaltıyor.

Ciltteki pürüzler, lekeler, göz altı morlukları, yorgunluk belirtileri, ten rengindeki farklılıklar, kırmızı lekeler ve ince çizgileri kapatan Nıvea bb krem, ciltte aydınlık bir görünüm de sağlıyor.

Nıvea bb krem kullananlar ürünün hızlı emildiğini ve yapısının oldukça hafif olduğunu belirtiyor.

İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde cildin güneşe bağlı yaşlanmasını da önlüyor.

Nıvea BB Krem 2

Nıvea bb kremin problemli ciltler için özel olarak üretilen versiyonu da var ve tüm cilt tonlarına mükemmel uyum sağlıyor. Manolya özleri içeren ve fondöten etkisi sağlayan Nıvea bb krem  ciltte yağlı, yapış yapış ve ağır bir his bırakmıyor.

Etkisi 24 saat süren Nıvea bb krem, gün boyu cildin parlamasını da önlüyor.

Tüm bu özellikleri sayesinde çok fazla kullanıcısı ve müdavimi olan Nıvea bb krem hiç makyaj yapmayacağınız günlerde bile cildinizde doğal ve kusursuz bir görünüm için tek başına rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/nivea-bb-krem/