Oje Renkleri

Her kadının makyaj dolabında siyah oje ve bordo oje bulunmaktadır. Bu iki klasik olmak ile birlikte her kıyafete ve her girilen ortama uygun olmaktadır. Ayrıca bu sene nude tonlar da ojelerde çok fazla rağbet görmektedir.

Oje Renkleri

Flormar Oje Renkleri

Mat ve simli şekilde olup daha çok renklerin açık tonlarında olan nude ojeler daha hızlı kurumaktadır. Ayrıca kırmızı oje de hem kadınların hem de erkeklerin en çok beğendiği renk olmaktadır. Ancak kırmızı ojelerin tonlarını seçerken dikkatli olunması gerekmektedir.

Bazı ojelerin renkleri istenildiği gibi çıkmadığı için ojelerin ışık altında bakmak yerine daha doğal bir alanda bakılması gerekmektedir.

Oje Renkleri 2

Pastel Oje Renkleri

Genel olarak ten rengi ojelerin daha çok tercih edildiği de bu markada düz renklerde yer alsa da en çok tercih edilen serisi ten rengi tonlarında olanlar olmaktadır. Genel olarak koyu renkler kısa ve uzun tırnaklarda kullanılırken, kısa tırnaklarda ise açık renk ise koyu renk daha güzel durmaktadır.

Oje Renkleri 3

Bunların yanı sıra koyu renkli ojeler ile simli ojelerin de bir arada kullanılması görülmektedir. 2017 ilkbahar oje koleksiyonun içerisinde pembe rengi fazlası ile yer almaktadır. Pembenin daha çok soft ve açık tonları olsa da koyu tonlar da isteğe bağlı olarak tercih edilmektedir.

Mat Oje Renkleri

Son dönemlerde mat oje kullanmak yerine kadınlar ayrı matlaştırıcı oje alarak istedikleri her rengin üzerine matlaştırıcı kullanabilmektedir. Bu sayede kişiler kendi istedikleri renkleri diledikleri gibi deneyerek, kendi mat ojelerini elde edebilmektedirler.

Oje Renkleri 1

En güzel oje renkleri denildiğinde aslında kişilerin kendilerini iyi hissettikleri renkler olmaktadır. Her zaman için her renk sevilmediğinden dolayı kadınların kendi tarzlarını yansıtacak renkler tercih ettikleri bilinmektedir.

Golden Rose Oje Renkleri

Piyasada yer alan pek çok oje markası bulunmaktadır. Bu markalar her gün kadınların hayatlarını kolaylaştırmak için yeni ürünler çıkarmaktadır. Son dönemler de en çok tercih edilen ojeler ise mat ve nude ojeler olmaktadır. Oje renklerinin yanı sıra 2017 yılında tırnak tasarımlarında da fazlası ile değişiklikler ve farklı modeller yer almaktadır.

Oje Renkleri 5

Oje Renkleri 4

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/oje-renkleri/