Ombre Fiyatları

Ombre fiyatları en az bu kullanışlı model kadar merak edilen bir konu. Saç uçlarının diplere göre birkaç ton daha açık olduğu bu modelde, fiyatlar, saçın uzunluğuna, ombrede kullanılacak renklerin tonuna, işçiliğe, kuaförün muhitine, kullanılan boyaların kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Ombre Saç Fiyatları

Ombre saç fiyatları temelde ikiye ayrılır: Kısa saç ombre fiyatları ve uzun saç ombre fiyatları

Peki ombre saç ne kadar maliyetlidir? Ombre saç fiyatları tüm kuaförlerde genellikle saç uzunluğu baz alınarak belirlenir. Buna göre ombre saç fiyatları;

 • 150 ila 500 TL arasında değişir
 • Krepe-balyaj fiyatları 100-300 TL
 • Belli bir bölgeye balyaj ise 50-100 TL arasında değişmektedir.
 • Buna göre kısa saç ombre fiyatları ve uzun saç ombre fiyatları 150 TL ile 500 TL arasında değişkenlik gösterir. Saç çok uzunsa, fiyat daha da yükselecektir.

  Ombre saç yaptırırken, işinin ehli, tecrübeli ve uzman bir kuaför tercih etmek ve ödenecek bedeli gözden çıkarmak gerekir. Ucuz maliyetli ve deneyimsiz kuaförlere yaptıracağınız ombre saç, saçlarınızın yıpranmasına ve istediğiniz rengi elde edememekten kaynaklanacak hüsrana sebebiyet verebilir.

  Ombre Fiyatları

  Ombre saç için bu fiyatları gözden çıkarmanız gerektiğini unutmayın. Ancak kullanışlı bir model olan ombre saç modellerinde, eğer beyaz saçınız yoksa, uzunca bir süre ne dip boya ne de saç uçlarına boya yaptırmanıza gerek olacaktır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir boyama türü olan ombreye harcayacağınız para, bir süre sonra kendini amorti bile edecektir.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ombre-fiyatlari/