Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları Resimli

Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları Resimli
Onunla öpüştüğünüzde nefessiz kalmasını, başını döndürmek mi istiyorsunuz?
Öpüşme deyip geçmeyin. Sevginin ve cinselliğin en önemli ve belki de en etkileyici kısmı.
Başka bir bakış açısıyla sevişmenin dudaklarda başlaması denilebilir öpüşme için. Karşılıklı olarak her iki tarafın da zevk aldığı bir öpüşme olması için bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor öpüşürken. Bunun için size özel bir rehber hazırladık; işte tutkulu öpüşme kılavuzu.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları1

İyi öpüşebilmenin en önemli unsuru dudaklarınızı kullanabilmenizdir. Dudaklarınızın rahat ve yumuşak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudağa temas (dilinizi kullanmadan) çok etkili bir uyarıcıdır. Dudaklarınızı partnerinizin yanaklarında ve boynunda dolaştırmayı da ihmal etmeyin.

Öpüşme Teknikleri ve Seksin Püf Noktaları

SEKSİ BİR NEFES
“The Kissing Book” (Öpüşme Kitabı) adlı kitabında yazar Tomima Edmark İlk önce çok hafif bir dokunuşla dudaklarınızla dudaklarına dokunun, sonra başınızı eğip ona sokulun. Dudaklarınızla dudaklarını ısıttıktan sonra, sıra onları dilinizin ucuyla yalamaya geldi. En son, hafifçe üfleyerek, dudaklarını serinletin. Dudaklarınızı dudaklarına hafifçe sürterseniz, sevgilinizin heyecanlandığını göreceksiniz. Sonra hava vererek dudaklarının nemini alırsanız, hisleri gerçekten doruğa ulaşacaktır” diyor.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları2

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari12

VAKUM ÖPÜCÜĞÜ
William Cane, “The Art Of Kissing”
(Öpüşme Sanatı) adlı kitabındaBu cesur hareket sevgilinize patronun kim olduğunu gösterecek. Parmağınızla dudaklarının çevresini çizin (üst dudaktan başlayarak alt dudakta bitirin). Alt dudağına indiğinizde, onu başparmak ve işaret parmağınızın arasında toplayın (çocukların küsme hareketi gibi). Sonra, başını daha yakına çekerek, daha önce parmaklarınızla tuttuğunuz dudağını şimdi dudaklarınızla kavrayın. Parmaklarınızın dokunuşu dudaklarınızınkinden daha serttir ve sevgilinizde fırtınalı duygular uyandırır” diyor.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları3

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari14

SENKRONİZE NEFES
Öpüşmenin en sıcak anı, karşılıklı olarak nefeslerin duyulduğu andır. Sıcak nefeslerin duyulur olabilmesi için karşılıklı olarak nefes senkronizasyonunu sağlamak gerekiyor
Bu hareket, onu nefessiz bırakacaktır. Dudaklarınızı sevgilinizin dudaklarıyla birleştirin ve derin nefes alın. Hareketi yavaş tutun ki, aranızdaki nefes alışverişi sert olup, akciğerlerindeki havayı vakum gibi çekmesin! Bu hareket sırasında onun katılımına da ihtiyaç duyacaksınız, o yüzden başlamadan önce ne yapmak istediğinizi ona anlatın.
Ağzındaki havayı yavaşça çektikten sonra, nefes verip, bu kez kendi nefesinizi ona verin. Bu hareketin başarısı senkronize olmanıza bağlı.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları4

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari13

VAMP KADIN
E
rkeklerin cinsel yönden çekici buldukları kadın tipi. Sanıldığı gibi salt koyu renk makyaj ve giysilerle vamp olunmaz böyle bir kadın renklerin en masumu olan beyaz bile giyse vamp olur.
Vamp bir öpücük için s
evgilinizin boynuna doğru eğilirken, etini dişlerinizin arasına alıp bırakın. Unutmayın, erkeklerin yüzde 80′i acılı seksi sever. Uyarılınca, vücudunuz endorfin salgılar ve bu hormon acıyı hissetmenizi bloke eder.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları5

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari18

EMMENİN GÜCÜ
Bu öpüşme stili erkeğiniz için son derece uyarıcı. Başınızı hafifçe arkaya kaldırın. Sevgilinizin üst dudağını dudaklarınızın arasında kavrayın, sonra başınızın yerini değiştirerek, ondan sizin alt dudağınıza aynı şeyi yapmasını isteyin. Önce hafif dokunarak, sonra daha ateşli, sonra yine hafif öpüşün ki, bu hız değişimleri onu daha fazla heyecanlandırsın. Başınızı bir yandan diğer yana çevirerek, alt dudaklarınızdan, üst dudaklarınıza geçirin. Eski Hint inancına göre, üst dudağı klitorise bağlayan bir sinir yolu vardır.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları6

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari19

DONDURMA HAYALİ
Romantik bir yemek sonrasında bir dondurma ve bir kahve ikram edin. Ağzınızı kahveyle ısıtıp, ona sıcak bir öpüşme sürprizi yapın. Sevgilinizin ağzını ısıttıktan sonra, kendi ağzınıza bir kaşık dondurma alın ve bu sefer ağzını buzlu dilinizle soğutun. Sıcak soğuk değişimi sinir uçlarını harekete geçirir. Bu, orgazma benzeyen bir histir.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları7

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari17

HAZİNE AVCISI
Bu tekniği erojen bölgelerini keşfederken kullanabilirsiniz. Boyun ve köprücük kemiği arasındaki yerle başlayın. Dilinizle ufak daireler çizerek, vücudunun diğer yerlerine de geçin. Reaksiyonlarına dikkat edin. Hangi bölgesine dokunurken daha çok heyecanlandığını görün ve dilinizle bütün vücudunu gezdikten sonra, dönüş yolunda oralara daha fazla ilgi gösterin. Erojen noktalar sadece erkekten erkeğe değişmez, aynı zamanda günden güne de değişebilir. Öpücüklerle bu gizli yerleri kolayca keşfedebilirsiniz. Her defasında gizli bir hazine bulma şansınız var.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları8

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari16

İÇTEN ÖPÜŞME
Bir dahaki sefere onu öptüğünüzde dilinizi, damağından başlayıp, ağzının ta arkalarına kadar geçirin. Sonra, dilinizi yumuşak tutarak dişlerinin arka duvarlarını süpürün. Aynı hareketi alt dişleri için tekrarlayın. Son olarak dilinizi tamamen onunkine dolayın. Bu hareketin sihirli bir gücü var, çünkü ağzının her santimini dilinizle geziyorsunuz. Sıradan bir öpüşmede ağzın birçok tarafı keşfedilmezken, bu öpüşme sırasında yeni zevk noktaları keşfedebilirsiniz.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları9

FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜ
İç içe geçen dudaklarla gerçekleştirilen Fransız model öpüşmenin sertlik derecesine siz karar vereceksiniz. Buna sizi duygularınız yönlendirecektir. Romantik bir andaysanız daha yumuşak, ateşli bir sekse doğru gidiyorsanız partnerinizin dudaklarını daha sert kavrayarak öpüşmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Dilinizi de iyi kullanmanız gerekiyor. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak, harika bir öpüşmeye taşıyacaktır sizi.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları10

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari15

ELEKTRİK ŞOKU
Boynuna dokunurken hafifçe mırıldanırsanız, zevkten uçtuğunuzu belirtmek için yeterli olacaktır. “Sesiniz teninde hissedebildiği bir titreşim oluşturur” diyor Edmark. Ağzınızı, çenesinin başladığı yere yerleştirin ve boynuna dokunurken çeşitli sesler çıkarın. Çıkardığınız sesleri çeşitlendirmeniz vücudunda ateşli hisler uyandıracaktır.

öpüşme-teknikleri-ve-püf-noktaları11

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari21

EROTİK İTİŞME
Sevişme sırasında erkeğinizin yaptığı her itme hareketiyle heyecanı daha çok artar. Aynı çarpıcı sonuçları bu hareketin dudak dudağa versiyonundan elde edebilirsiniz. Kapalı dudaklarınızı dilinizle aşın, sonra, aynı sevişme sırasındaki gibi, dilinizle içeri-dışarı hareketine başlayın.

opusme-teknikleri-ve-puf-noktalari20

Öpüşmek ile ilgili bilgiler

1. Erkeklerin %37’si öpüşürken gözlerini açık tutar. Kadınların ise %97’si kapatmaktan yanadır.
2. Bir dakika süren öpüşme 26 kalori yakmanızı sağlar.
3. İki işi öpüşürken vücuttaki tüm kasların çalıştığı araştırmalar tarafından kanıtlanmıştır.
4. Kendi saç renginizle aynı saça sahip biriyle öpüştüğünüzde daha tutkulu olduğu söylenmektedir.
5. Yanaktan öpmeyi de katarak hayatımız boyunca 25,000 defadan fazla öpüşürüz.
6. Zifiri karanlık da olsa beynimizdeki nöronlar karşımızdakinin dudaklarının yerini belirlememizi sağlar.
7. Bir öpücük acıyı azaltmada morfinden 10 kat daha etkili olabilir. Çünkü öpüşmek vücutta bulunan doğal ağrı kesicileri devreye sokar. Yani çocukken bir yerimiz acıdığında annemizin “Öpeyim de geçsin” sözü aslında gerçeği yansıtıyor.
8. Eski Mısır’da öpüşürken dudaklar değil burunlar kullanılırdı.
9. Normal şartlarda bir insan hayatının 14 gününü öpüşerek geçirir.
10. En uzun öpüşme 1984 yılında Chicago’da 17 gün 10,5 saat olarak kaydedildi. Ekrandaki en uzun öpüşme ise Jane Wyman ve Reg Toomey’in You’re in the Army Now filminde 1940 yılında 185 saniye olarak hesaplandı.
11. Hindistan’da bıyıklı bir erkeğin birini öpmesi hala teknik olarak yasa dışıdır.
12. Orta çağda İtalya’da öpüşürken görülen bir çift evlenmeye zorlanabilirdi.
13. En ünlü öpüşme sahnesi Gone with the Wind filminde Clark Gable ve Vivien Leigh arasında yaşanmıştır.
14. Öpüşmek güzellik bakımı gibidir. Öpüştükten sonra gözleriniz parlar ve cildiniz canlanır.
15. Bebekken öpüşen kişiler ileriki yaşamlarında daha cana yakın ve sevgi dolu olur.

Hamile Kalmanın Püf Noktaları
İstediğiniz halde bir türlü hamile kalamıyor musunuz? Hamile kalmanın püf noktalarını ve gebelik için gereken tüm şartları yerine getirip getirmediğinizden emin olmalısınız. Gebe kalmak için gereken zaman periyodu, başvurulan pozisyonlar, ilişki sıklığı, yaşam kalitesi ve düzeni, beslenme tarzı gibi pek çok belirleyici faktörün bir araya gelmesiyle oluşacak hamilelik sürecinde bazı püf noktaları var elbet. Hamile kalmak istiyorsanız hamile kalmanın püf noktaları yazımıza mutlaka göz atmalısınız..

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/opusme-teknikleri-ve-seksin-puf-noktalari-resimli/