Örgü Atkı Modelleri

Havaların yavaş yavaş soğumaya başlaması ile kışlıklarımızı dolaplardan çıkarmaya başladık. Kuşkusuz kış deyince ilk akla gelenlerden biri de bizi soğuk havalardan koruyan yumuşacık ve sıcacık tutan atkılardır. Evet, hanımlar atkı kullanma mevsimi de geldiğine göre, birbirinden değişik ve şık atkılar nasıl yapılır bir bakalım. Değişik kullanım alanları olan atkılar, özellikleri ile de beklentileri güzelce karşılıyorlar. Herkesin kullanmaktan keyif aldığı boyunluk tipi atkılar, bu yıl da çok moda. Bu neden ile geçen sene ördüğünüz atkı örgü modelleri aktif bir şekilde sizler de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İdeal bir tığ işi ya da şişler ile yapabileceğiniz modeller ile şık ve gösterişli olabilirsiniz. Genel olarak 2017 atkı modelleri seçkin markalarında kataloglarında yer alıyor. Elbette hazır almak istemeyenler için bunların yapılması da mümkün. Bir de unutmadan bu sene alabildiğince zıt renkler ile çalışın. Dikkat çekici, orantısız çalışın. Hatta şapka, bere ve eldiven takımlar bu özel renk kombinleri ile bu sene dikkat çeken parçalar arasında. Bu sene moda olan atkı bere modelleri içinde modeller bulabileceksiniz.

Örgü atkı modelleri anlatımlı örnekleri hakkında her şeyi bu yazıda bulabileceksiniz. Bu sene biraz daha soğuk geçecek diyorlar. Bu neden ile bolca örgü yapıp, sıcak kalmanın yollarını arayacağız. Ben de sizler için kış aylarında içinizi ısıtacak özel projeler ve örgü modelleri ile en güzel sonuçları almanızı sağlayacağız. Özellikle 2017 atkı modelleri çok hoş ve kullanımları da çok kolay. Değişik şekillerde ve metotlar ile yapabileceğiniz bu modeller, bay, bayan ve çocuklar için oldukça güzel uygulamalar olacaktır.

Sizlere en güncel modelleri toplamaya çalıştık. Özel modelleri göreceğiniz bu galeride, farklı kullanım şekilleri ile bu sene sıklıkla kullanacağınız modeller yer alıyor. Özellikle ebruli ip ile yapılan uygulamalar bu sene oldukça popüler. Bunun yanı sıra 2017 atkı modelleri arasında, cepli atkılar çok dikkat çekiyor. Uzun ve salaş olan bu atkıların kenarlarında kocaman cepler bunuyor. Bu şekilde soğuk havalarda sade boynumuz değil ellerimiz de üşümeyecek. Severek yapacağınız ve hali hazırda kullanacağınız bir çok modeli de sizlere burada önermeye çalışıyoruz. Bu şekilde hem modern, hem de çok şık bir modele ulaşmış olacaksınız. Haraşo ya da düz örgüden bu modeli yapabileceğiniz gibi tığ işi de yapabilirsiniz. El örgüsü ile yapılan bu atkılar kışın içinizi ısıtacak.

Örgü Atkı Modelleri

 

Örgü Atkı Modelleri 1

Örgü Atkı Modelleri 4

Örgü Atkı Modelleri 2

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/orgu-atki-modelleri/