Özel Davetler İçin Saç Modelleri

Özel Davetler İçin Saç Modelleri
Düğün, nişan, kutlama, kokteyl organizasyonları gibi özel davetlerde seçilen elbiseler kadar saç modelleri de önemli. Hele ki davetin ev sahibi sizseniz, tüm gözlerin sizde sabitlenmesi gerekir. Bu noktada çoğumuz şık ve aynı zamanda doğal olan saç modellerini tercih ederiz.

Kuaförümüze ‘şık olsun ama kuaför eli değmiş gibi görünmesin’ tembihinde bulunmayan kadın var mıdır?Öyleyse kuaförlere, hesabı bilinmez rakamlar ödemeyi bir yana bırakıp, bir elimize aynayı bir elimize maşayı alma zamanı… :)

Özel Davetler İçin Saç Modelleri listemiz oldukça kabarık. Katılacağımız her özel davet ve organizasyon için farklı saç modelleri tercih edebilirsiniz. Saçınıza uygulayacağınız modeli belirlemeden önce ne giyeceğinize karar vermelisiniz. Çünkü özel davetlerde özel olmak birbirini tamamlayan kombinlerle mümkün.

Şık organizasyonların vazgeçilmezi topuzlar, özel davetler için saç modelleri listesinde yine başı çekiyor. Her yaştan ve tarzdan kişiye hitap eden bir topuz modeli muhakkak bulunuyor.

Özellikle boyun bölgesi kapalı elbise veya bluzların tercih ediyorsanız, dağınık topuz saç modelleri tam size göre.

Halk dilinde görümce topuzu da denilen yüksek topuz saç modelleri de, demode olmuş bir stil gibi düşünülse de oldukça sık tercih edilene özel davetler için saç modelleri arasında yerini alıyor.

Eğer ki teşrif edeceğiniz davetinizde giymeyi düşündüğünüz elbise straplez bir modelse, saçınız da muhakkak açık olmalı. Bunun için yarım toplanmış bir saç modelini hafif dalgalandırarak şekil verebilirsiniz. Saçlarınız balyajlı ise, yanlardan küçük örgülerle arkada toplanmış saç modelinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Böylece balyajın size kattığı olgun havayı şık bir stile büründürebilirsiniz.

Gün içinde gerçekleştirilen konferans öncesi kokteyl, gündüz açılış organizasyonları gibi özel davetler için örgü model saç şekillerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı tam örgü yapıp yana getirebilir veyahut yarım örgü ve hafif dalgalı açık saç stili ile saçınıza hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Akşam saatlerinde düzenlenen bir açılış kokteyl daveti için mini bir elbise ile bandanaya sarılmış yarım toplanan saç modeliniz ile retro tarzı yaratmanız mümkün.

Özel bir doğum günü kutlamasına katılacaksanız, hele ki davet sizin doğum günü partinize çiçek tacınızı takarak, en doğal konsepti yaratabilirsiniz.

Katılacağınız davet için giyeceğiniz kıyafet, yapacağınız saç modeli tamamsa şimdi sıra makyajda… Haydi bakalım!

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/ozel-davetler-icin-sac-modelleri/