Pure Beauty BB Krem

Pure Beauty bb krem, kadınlar tarafından çok sık tercih edilen bb kremler arasında önemli bir yere sahiptir. Kıvamı fondötene benzeyen Pure beauty bb krem  pudraya benzeyen bir kokuya sahip. Nemli süngerle uygulandığında çok daha iyi sonuçlar veren Pure beauty bb krem, parlak bir bitişe sahip.

Pure Beauty BB Krem 1

Pure beauty bb krem kullananlar ten rengini dengeleyen ve ciltteki ufak tefek kusurları da kapatan ürünün sivilce lekelerini kapatmada ise o kadar başarılı olmadığını belirtiyor. Ama küçük lekeleri gizleme konusunda hayli başarılı olduğu söyleniyor.

Yapısı klasik bir kremi andıran Pure beauty bb krem, akışkan ve ince bir dokuya sahip değil. Oldukça kapatıcı bir etkisi olduğu da söylenebilir. Ciltte kalıp gibi durmuyor, sim ve pırıltı içermiyor.

Nemli bir bitişi olan ürün asla yapış yapış bir etki bırakmıyor. Fındık büyüklüğünde kullanmak yeterli oluyor. Daha fazlası yüzde yapay durabiliyor.

Pure beauty bb krem renk tonları çok fazla alternatife sahip değil. Koyu tenlilerde koyu durabiliyor.

Pure Beauty BB Krem 2

Pure beauty bb krem içeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde cildi aydınlatan bir özelliğe de sahip. Aynı zamanda SPF güneş koruması da içeren Pure beauty bb krem kullananların fazladan güneş kremi kullanmasına gerek kalmıyor.

Lanolin, paraben ve alkol de içermeyen Pure beauty bb krem fiyat  konusunda da kişiyi çok zorlamıyor. Pure beauty bb krem fiyatı 37 TL civarında.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/pure-beauty-bb-krem/