Roaccutane Fiyat

Roaccutane fiyat,  Roaccatune şiddetli akne formları ve diğer farklı tedavilere yanıt vermeyen aknelerin tedavisinde kullanılan son derece kuvvetli bir akne ilacıdır. Karaciğer yağlanmasına da iyi geldiği belirtilen Roaccutane, akne sorunu yaşayan kişiler için kurtarıcı bir hap olarak tanımlanabilir.

Roaccutane Fiyat

Tedavi kısmında neredeyse %100’e yakın bir iyileşme sağlayan Roaccatune, ağır bir hap olduğu için bazı yan etkiler de göstermektedir. Yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden sayılan akne ve sivilceler, bazı bünyelerde çok daha ağır ve sancılı bir sürece dönüşmektedir. Özellikle ciltte görülen akneler hem sağlık hem de kozmetik açıdan son derece kötü ve can sıkıcı bir görünüm arz ederler.

 

Hatta öyle ki, bu sivilce ve akneler ciltte çoğalarak yerleştikçe kişinin özgüvenini sarsarak kötü hissetmesine yol açar. Denenen onca yöntem, çözüm, doğal tedavi yöntemleri ve ilaçlara rağmen akne sorunu giderilemezse hekimin de kararıyla sivilce ilacı Roaccatune  tedavisine başlanabilir. Roaccutane ciltteki sebum üretimini üretimini azaltır ve siyah noktaların oluşumunu da önler.

Roaccutane Fiyat 2

 • Sivilce hapı Roaccatune 10 mg ve 20 mg’lık dozlarda 30 kapsül şeklinde eczanelerde satılmaktadır.
 • Sivilce ilacı Roaccutane fiyatı 10 mg 30 kapsül için 35.60 TL’dir.
 • Sivilce ilacı Roaccatune fiyatı 20 mg 30 kapsül için 54.11 TL’ dir.
 • Bu fiyatlar 2017 itibariyle geçerli olan fiyatlardır.
 • Roaccutane Prospektüs

  Sivilce ilacı Roaccatune  bir yumuşak kapsülde 20 mg izotretinoin içerir.

  Roaccatune şiddetli akne formlarının ve farklı tedavilere cevap vermeyen akne tedavilerinde endikedir.

  Roaccatune gebelik ve emzirme dönemlerinde, böbrek ve karaciğer yetmezliğinde, A hipervitaminozunda, kan lipid düzeyi aşırı yüksek hastalarda, izotretinoin ve ilaçta bulunan diğer etken maddelere duyarlılığın olan kişilerde kontrendikedir.

  Roaccutane Prospektüs

  Sivilce ilacı Roaccatune’in yan etkileri tamamen dozla bağlantılıdır. Doz aşımı durumlarında yan etki gözlemlenir. Diğer yan etkilere karşı ise hekim hastayı gerekli uyarı ve önlemlerden haberdar edecektir.

  Roaccatune tedavisi  uygulanan hastalar tedavi sırasında ve sonrasında en az 1 aylık dönem içinde  hamile kalma ihtimali olan kadın hastalara kan bağışında bulunmamalıdır.

  Sivilce hapı Roaccatune yumuşak kapsüller şeklinde ambalajlanmıştır. İnternette çok sık yapılan Roaccutane krem araması ne yazık ki sonuçsuzdur; zira Roaccatune’nin krem versiyonu bulunmamaktadır.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/roaccutane-fiyat/