Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları

Kısa saçı seven, kısa saç stilinin rahatlığına ve konforuna alışkın olan bir kadın bile örgü saç modellerini gördüğünde saçlarının neden daha uzun olmadığını sorgulayabilir. Hakikaten bir kadına, saçlarının neden daha uzun olmadığını sorgulatacak güzellikte örgü saç modelleri mevcuttur. Saçlarınız uzun  olmasa bile kısa saç örgü modelleri ile son derece şık ve hoş modeller üretebilirsiniz.

Kısa saçlarda örgüler nasıl konumlanabilir, kısa saçla örgü model bir arada olamaz, herkes dengi dengine diye düşünmeyin sakın; zira birbirinden güzel kısa saç örgü modellerinden saçlarınızı mahrum bırakmış olursunuz. Kolay saç örgü modelleri kısa saçlara çabucak uygulanarak, göz alıcı ve doğal bir güzellik sağlar.

Kısa Saç Örgü Modelleri

Kısa saç örgü modelleri değişik varyasyonlardan oluşur. Basit örgüler olduğu gibi karmaşık ve değişik örgü modelleri de vardır.

Yandan örülüp ensede birleşen örgü modelleri, iki ayrı ırmağın bir noktada birleşerek coşkun bir nehire dönüştüğü kadar güzeldir.

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 1

Yandan örülüp salık bırakılanlar, asimetrik örülüp dağınık ve özgür topuzlar halinde ensede bağlananlar, başı bir taç gibi çepeçevre saranlar ve daha niceleri. İnsanın ördükçe öresi geliyor değil mi? Sadece hayal gücünü coşturmak ve pratik yaparak bu modellere alışmak kalıyor.

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 2

İşte size birbirinden güzel örgü saç modelleri ve değişik örgü modelleri

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 3

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 4

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 5

Saç Örgü Modelleri Ve Yapılışları 6

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sac-orgu-modelleri-ve-yapilislari/