Saçlarınız Loreal Absolut Repair Lipidium Expert ile Kışa Hazır

Saçlarınızı  Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi ile Kışa Hazırlayın..

Deniz, havuz, güneş derken sıcacık koskoca bir yazı geride bıraktık. Güneşlendik, yüzdük, eğlendik :) tatil artık bitti ve sıra kış için hazırlık yapmakta. Güneş’in, denizin yararı olduğu kadar zararı da çok tabi. Özellikle güneş’in, denizin, klorlu havuz sularının saçımıza verdiği zararlar gayet gözle görülür. Mevsim değişikliklerinin de etkisi ile uçları kırık, mat ve solgun :(

Sağlıklı ve parlak saçlar için benimde kullandığım ve çok memnun kaldığım Loreal markasının Absolut Repair Lipidium Expert serisinden bahsetmek istiyorum. Bu ürünü seçmemin nedeni aşırı yıpranmış saçlar için onarıcı bakım uyguluyor.

Seri ;

  • Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Şampuan
  • Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Bakım Kremi
  • Loreal Absolut Repair Lipidium Serisi Maske
  • Loreal Absolut Repair Lipidium Expert  Serizi Serum
  • Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Onarıcı Süt
  • Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Cleansing Balm Onarıcı bakımdan oluşuyor. Ben yalnızca serum ve şampuanını kullanıyorum buna rağmen oldukça faydasını gördüm diyebilirim.

İlk aşama olarak Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Şampuan ile saçlarınızı yıkayarak seruma hazır hale getirebilirsiniz. Daha sonra %80 oranında kurutmuş olduğunuz saçınıza, saç yoğunluğuna göre bir ya da iki ölçek serumu elinizle saçınıza eşit oranda yedirebilirsiniz. Kurutma işlemini tamamladığınız da ilk uygulamada bile saçınızdaki olumlu değişimi fark edeceksiniz. Şampuan ve serumu düzenli olarak kullanmak aşırı yıpranmış saça nem kazandırıyor, tekrar yapılandırıyor ve kırık uçları onarıyor.

Ürünlerin fiyatlarına gelirsek;

Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Serum  68 TL
Loreal Absolut Repair Lipidium Expert Serisi Şampuan 60 TL

Saçlarınızı kışa hazırlamak için Loreal Absolut Repair Lipidium Expert serisine kuaförlerden ya da internetten ulaşmanız mümkün.  Ben bu şahane ürünleri kuaförümden temin ettim.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/saclarinizi-loreal-absolut-repair-lipidium-expert-serisi-ile-kisa-hazirlayin-4/