Sade Gelinlik Modelleri

Sonbaharın gelmesi ile iyiden iyiye düğün sezonuna girerken birçok evde düğün hazırlıkları son hız devam etmektedir. Bu konuda gelin adaylarının işi daha zor olurken gelinlik seçimi için yollarla düşen bayanları çoğu birçok şık modellerle kafa karışıklığı yaşamaktadırlar. Eminiz ki her bayanın yıllardır hayalini kurduğu bir gelinlik modeli vardır. Fakat bazen evdeki hesap çarşıya uymaz ve istediğimiz hayalini kurduğumuz model bize hiç yakışmaz. Gelinlik tek gecelik bir kıyafet olduğu için ve mutlu gününüzün en önemli simgesi olduğu için çok fazla detayla incelenesi gereken bir konudur.

Her mevsim ve her zaman kullanabileceğiniz en sade gelinlik modelleri zarafetten yana olan gelin adaylarının vazgeçilmezi olmaktadır. Birçok kumaş ve detay kullanılmasına rağmen sade bir görüntü sunarak gece boyunca kuğu gibi süzüleceksiniz. Kısa, uzun, ince, balık etli hiç fark etmez birçok bayan bu modellerle gecenin yıldızı olarak gönüllere taht kurarken damat adaylarının da kalplerini fethediyorlar. Özellikle yaka kısmında veya sırtta uygulanan ufak dekoltelerle hem sık hem zarif bir görüntü yakalamanız mümkün.

2016 Sade Gelinlik Modelleri

Bu yılın en çok kullanılan ekru ve kırık beyaz gelinlik renkleri en çok sade ve şık gelinlik modelleri adı altında sunuma çıkmıştır yaka kısmında V yaka, dekolte, kol kısmında dantel detayı, sırt dekolteli ve öpücük yaka modellerin öne çıktığı bu dönemde birçok gelin adayının tek tercihi olmaktadır. Bu yıl sadeliği ön planda tutan modacıların hedefi taşı biraz daha azaltarak zarafeti ön plana çıkarmaktır. Kabarık tüllerden arınan bu modele her gelin adayı denemelidir

2016 Sade Gelinlik Modelleri

Sade Kapalı Gelinlik Modelleri

Birçok bayanın son yıllarda tercihi olan sade şık gelinlik modelleri modacılarında en çok tercih ettiği modellerdir. Bu konuda birçok modacı taviz vermeksizin sade gelinlikleri tek tercihleri olarak belirtmeleri birçok gelin adayı için ışık kaynağı olmuştur. Özellikle taşı ve parıltıyı sevmeyen bayanların çokça tercih ettiği bu tarz gelinlikle uzun dönemdir birçok gelinlik mağazalarının reklam modellerinin ilk sırasında gelmektedir. Özellikle hafif etine dolgun bayanlar için kırık beyaz ve ekru renklerine uyguladıkları modeller ile her bayanın rahatlıkla giyebileceği modeller mevcuttur.

Sade Kapalı Gelinlik Modelleri

Sade Kabarık Gelinlik Modelleri

Taşı sevmeyen ve sadelik ilkesinde ödün vermek istemeyen gelin adayları için büyük bir alternatif sunan bu modellere aşık olmamak mümkün değil. Tesettür model arayan bayanlarında bu modellerden yana tercih yapmaları ve kapalı gelinlik arayanlara da fırsat sunan bu modeller son zamanlarda en çok satanlar listesinin başında gelmektedir. Kabarık modeller de şıklığı ile ön planda yer almaktadır. Görsel olarak zenginlik arayanlar için ideal bir seçimdir.

Sade Kabarık Gelinlik Modelleri

Sade Straplez Gelinlik Modelleri

Dekolteden vazgeçemeyen ve fiziğine güvenen bayanlar için özel tasarlanan straplez model sade gelinlikler hem şıklığı sunarken hem de cesareti de simgeliyor. Açık giyinmeyi seven fakat parıltıdan uzak durmaya hedefleyen gelin adayları için süper bir fırsat olan bu modeller ile gecenin tek yıldızı olabilirsiniz. Straplez kesim gelinlik giyecek olan gelin adayları boy ve omuz ölçüleri konusunda uzman olan mağaza yöneticilerinin fikrini almalarında fayda vardır.

Sade Straplez Gelinlik Modelleri

 

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sade-gelinlik-modelleri/