Scholl İlaçlı Nasır Sökücü

Scholl İlaçlı Nasır Sökücü

Cilt yalnızca ellerden ve yüzden ibaret değildir. Ayak cildi de bakıma ihtiyaç duyar ve bakımsız kaldığında birtakım sinyaller verir. Bu sinyallerden birisi de nasırdır.

Ayaklarda çeşitli sebeplerle oluşan basınç ve sürtünme sebebiyle oluşan nasır, aslında derinin kendini korumaya alması sebebiyle oluşur. Ölü deri, basınç altında kalan bölgenin üzerinde birikerek nasırı oluşturur. Eğer nasırlar temizlenip yok edilmezse, zaman içerisinde daha da kalınlaşarak çatlamaya başlar ve ağrı meydana getirir.

Scholl-ilacli-Nasir-Sokucu1

Eğer nasır acı ve ağrı oluşturmuyorsa, kötü görünüm dışında vücuda herhangi bir zarar vermez. Ancak özellikle ayaklarda oluşan ileri derecedeki nasırlı bölgelerde ağrı ve ızdırap hissi oluşabilir.

Ayakkabıyı çorapsız giymek, dar ve sert ayakkabılar giymek zaman içinde ayaklarda nasır oluşturabilir.

Nasırlı bölgenin temizlik ve hijyenine önem verilmelidir.

Scholl Medicated Corn Plaster olarak piyasada var olan ilaçlı nasır sökücü flaster, kalınlaştıkça daha da rahatsızlık veren nasırlardan kurtulmak için tasarlanmış scholl ayak bakımı ürünlerinden biridir.

İlaçlı diski yapışkanlı kağıttan ayırın.  Ayaklarınız uygulama öncesi kuru ve temiz olmalı. Nasırı merkez alarak yapışkanlı kısmı cilde gelecek biçimde yapıştırın.  Flasteri de üzerine yapıştırın. Her gün 1 kez, nasır tamamen çıkana kadar bu işlemi tekrarlayın.

Ürünü 25 derecenin altında muhafaza edin. 

Scholl-ilacli-Nasir-Sokucu2

Scholl ürünleri içinde etkin ve pratik biçimde nasır temizliği yapan Scholl Medicated Corn Plaster, ambalajında 4 adet ilaçlı plaster ve 4 adet ilaçlı disk bulundurur ve ürün salisilik asit içerir.

  • Scholl corn nasır sökücü flaster nasırların kolayca, sağlıklı  deriye zarar vermeden, etkili bir şekilde çıkartılmasını sağlar.
  • Scholl diskleri, nasırın etrafındaki sağlam deriyi korur.
  • Yumuşak yastığı sayesinde nasır sökücü flaster ağrı ve acıya sebebiyet veren basıncı azaltır.
  • Dermatolojik testten geçen Scholl Medicated Corn Plaster güvenle kullanılabilir.

Scholl İlaçlı Nasır Sökücü Fiyatı: Scholl ayak ürünleri içinde yer alan Scholl Medicated Corn Plaster ortalama 22 TL’den satışa sunulmaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/scholl-ilacli-nasir-sokucu/