Scholl Tırnak Bakım Seti

Scholl Tırnak Bakım Seti
Dış görünümün en önemli detaylarından olan eller ve ayaklar özen ve bakım ister. Bunun için düzenli aralıklarla kuaförlere ve güzellik merkezlerine gidip tırnak bakımı yaptırmak şart. Ama gündelik koşuşturma içinde manikür ve pedikür için yeterli zaman yoksa, iş başa düşer ve imdada Scholl Tırnak Bakım Seti yetişir.

<!– –>

Scholl Tırnak Bakım Setine sahip olarak, hem kuaföre gitmek ve çoğu kez uzun bir süre sıra bekleme zahmetinden kurtulabilir; hem de sadece size ait olan bu setle tırnak mantarı başta olmak üzere, deri ve  tırnaklarla ilgili enfeksiyon ve mikrop kapma riskini sıfırlamış olursunuz.

Elektronik tırnak bakım seti olan School ürünleri, hem güvenilir ve estetik tasarımıyla, hem de pratik ve kolay kullanımıyla zamandan ve nakitten tasarruf etmenizi sağlayacak. 

Scholl Tırnak Bakım Seti İçeriği

School ürünleri içinde yer alan Scholl elektronik tırnak bakım seti; küçük, büyük ve orta boy şekillendirme diski, dolgu silindiri, pürüzlü deri temizleyici, ince, sivri ve yuvarlak taş, parlatma silindiri, parlatma diski, tırnak eti kaldırıcı, el törpüsü, fırçalama başlığı ve entegre tırnak kurutucudan oluşuyor.  Scholl Tırnak Bakım Seti-DRSP3570E   ve  Scholl Seyahat Manikür Seti – DRSP3856PE1 gibi farklı School ürünleri ile tırnak mantarı riski olmadan sadece size özel bir bakımın ve pürüzsüz tırnakların keyfini çıkarın.Scholl-Tirnak-Bakim-Seti1Tırnak bakımı için son derece gelişmiş bir bakım profesyoneli olan Scholl Tırnak Bakım Seti’nin üzerindeki LED ışık panelinden şarj durumunu takip edebilir, 2 farklı hız seçeneğinden birini tercih edebilir, küçük, orta ve büyük boy şekillendirme disklerinden en uygununu seçerek en ince noktalara kadar nüfuz edebilir, tırnakları hızlı biçimde kurutma özelliğiyle kısa sürede ve konforlu şekilde tırnak bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Scholl Tırnak Bakım Seti Nasıl Kullanılır

Elektrikli ve pilli kullanım seçenekleri sayesinde Scholl elektronik tırnak bakım seti ile istediğiniz her yerde tırnak bakımınızı kolayca yapabilirsiniz. 2 saate kadar şarjlı olarak da kullanabileceğiniz bu ürünle tırnak bakımı keyifli hale geliyor.

Motor devri ve performansı, kullananlar tarafından hayli beğenilen Scholl Tırnak Bakım Seti’nin opsiyonlu özellik taşıyan birbirinden farklı modelleri de mevcut.

Scholl elektronik tırnak bakım seti  içinde yere alan farklı aparatları kullanarak, üstelik klasik tırnak bakımında yer alan bir ön hazırlık olan tırnak etlerini suda yumuşatma işlemini de yapmanıza gerek yok. Kuru olarak da tırnak bakımı yapan  Scholl Tırnak Bakım Seti, farklı aparat seçenekleri ile tırnakları törpülüyor, tırnak çevresi etleri ve fazlalıkları temizliyor, hem el hem de ayak tırnaklarına doğal ve temiz bir form kazandırıyor. Bakımlı el ve ayakları sırrının her şeyden önce düzgün ve iyi törpülenmiş tırnaklardan geçtiği düşünülürse,  Scholl Tırnak Bakım Seti ile vaktiniz size, paranız cüzdanınızda ve herkesin gözü el ve ayaklarınızda kalacak.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/scholl-tirnak-bakim-seti/