Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem

Ayak derisi hassastır ve düzenli bakım görmediğinde nasırlaşma, kuruluk, çatlama, matlaşma gibi problemlerle yüz yüze gelir. Ayak sağlığı ürünleri içinde çok özel bir yeri olan   Scholl ürünleri ile tüm ayağa mükemmel bakım uygulayabilir; ışıltılı, yumuşacık ve bakımlı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Scholl ayak bakımı ürünleri içinde yer alan çatlak kremi ile topuk çatlakları ve ayak çatlakları şikayetlerinizi sonlandırabilirsiniz. Dr. Scholl topuk çatlağı kremi ile topuklarınızda pürüzsüz bir görünüm yakalayabilir ve özellikle yaz mevsiminde daha fazla ön planda olan ayaklarda ve topuklarda mükemmel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Üstelik son derece hızlı ve kolayca…

Scholl-Topuk-Catlagi-Giderici-Krem1

Scholl ayak ürünleri içinde, topuk cildi için özel olarak yoğunlaştırılarak formüle edilen Scholl topuk çatlağı giderici krem, 3 gün içinde çatlaklarda gözle görülür bir düzelme; 7 gün içinde ise kusursuz bir onarım sağlar.

Kuru ve çatlamış ciltlerde de etkili olduğu ispatlanan scholl topuk çatlağı kremi alerjiye sebebiyet vermez ve tamamen kokusuzdur. Bu yüzden de şeker hastaları ve hassas ciltler için de son derece uygundur.

Topuk çatlağı, özellikle kadınlarda estetik açıdan da rahatsızlık veren bir durumdur ve bazen ağrıya da sebep olabilir. Topuk çatlakları, mikroorganizmalara da davetiye çıkarır ve bacak derisinde şişlik, kızarma, ağrı ile seyreden  bir bakteri enfeksiyonuna sebebiyet verebilirler.

Scholl topuk çatlağı giderici krem, hücre çoğalmasına da katkıda bulunarak, sorunlu deride onarım sağlar.

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem K+ 120ml/60ml ile topuk bölgesindeki çatlaklarda 3 gün içerisinde gözle görülür bir iyileşme sağlanır.

Scholl Topuk Catlagi Giderici

  • Scholl topuk çatlağı giderici kremden maksimum fayda sağlayabilmek için günde 2 kez kullanmak gerekir.
  • Kremin göz ile temasından kaçınmalısınız.
  • Krem sadece harici olarak kullanılmalıdır.
  • Kuruyan bölgede kanama yahut enfekte olmuş çatlakların tedavisi için kullanılmaz.
  • Eğer kullanılan bölgede tahriş meydana gelirse, kullanım sonlandırılmalıdır.

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem Fiyatı: Scholl Topuk Çatlağı Giderici Krem K+ 120ml/60ml ürünü eczanelerden yahut güvenilir internet sitelerinden 22.90 TL’ye temin edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/scholl-topuk-catlagi-giderici-krem/