Scholl Topuk Çatlağı Giderici Stick

 Ayakların topuk kısımlarında oluşan çatlaklar hem fiziksel açıdan ızdırap verir, hem de yaz mevsiminde açık ayakkabılar içinde daha da görünür hale gelen ayaklarda kötü bir görüntü arz eder. İşte scholl ayak bakımı ürünlerinden biri olan ve  urea ile propilen glikol içeren scholl topuk çatlağı giderici stick de, çatlayan topuk derisinde onarım işlemi yapan, nemlendiren ve çatlamayı azaltan son derece kullanışlı bir çubuktur. Yumuşak ve pürüzsüz topuklar için, çatlayan topuk derisi üzerine günde iki kez tatbik etmek olumlu netice sağlar. Topuklarda istenilen sonuç elde edildikten sonra da, bu sonucu muhafaza etmek için gerekli oldukça kullanılmalıdır.

Scholl Topuk Catlagi Giderici Stick

Scholl ayak ürünleri üyesi olan ve çatlaklar için mükemmel sonuç veren topuk çatlağı giderici stick ile, gün boyu yumuşak, pürüzsüz ve nemlenmiş topuklara kavuşmak mümkün. Scholl ayak sağlığı ürünleri, ayak çatlakları ve topuk çatlakları için geliştirilmiş çatlak kremi ve stickler sayesinde, pürüzsüz ve bakımlı ayaklar vadediyor.

Çatlayan topuklara günde iki kez kullanılmalıdır. Topuklarda iyileşme sağlandıktan sonra da, elde edilen sonucu koruyabilmek adına gerekli oldukça uygulanmalıdır.

Scholl topuk çatlağı giderici stick yalnızca haricen kullanılır ve gözle teması sakıncalıdır. Kanayan, açık yara olan ve enfeksiyon barındıran cilt yüzeyinde  kullanılmamalıdır.

Scholl Topuk Catlagi Giderici Stick Nasil Kullanilir

Bu ürün sadece topuk çatlağı problemi meydana gelmiş cilt üzerinde kullanılmalıdır. Ayaklarda meydana gelen diğer sorunlarda kullanılmamalıdır. Kullanım sonrasında deride tahriş oluşursa kullanım sonlandırılmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve 25 derecenin altındaki sıcaklıklarda saklanmalıdır.

Scholl Topuk Çatlağı Giderici Stick Fiyatı: Scholl ürünleri içinde yer alan, topuk çatlakları için geliştirilmiş stick, ortalama 20 TL’den satışa sunulmaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/scholl-topuk-catlagi-giderici-stick/