Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem

Bakımlı olmak dendiğinde sadece saçlar, cilt, eller değil tüm vücut akla gelmelidir. Ayaklar da kişisel bakımın içinde yer alması;  sağlık ve güzelliğine özen gösterilmesi gereken uzuvlardan biridir. Tüm vücudun ağırlığını taşıyan, kimi zaman dar ve sıkı ayakkabıların içinde hapsolan, periyodik bakımı ihmal edilen ayaklarda zaman içinde bazı sorunlar ortaya çıkabilir.  Ayak sağlığı ürünleri ile ayaklara düzenli bakı yapmak onları hem sağlıklı hem de estetik kılar. Scholl ayak bakımı ürünleri ile kolay ve etkili biçimde yapılacak ayak bakımı ile ayaklarda ipeksi yumuşaklık ve temizliği yakalamak mümkün.

Scholl Velvet Smooth-Gunluk-Nemlendirici-Krem2

İşte Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem de ayaklarda özlenen yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü sağlayacak etkili bir scholl ayakürünüdür.

İçeriğindeki hydramin, daymoist, omega 6, A ve E vitaminleri sayesinde gün boyu devam den yumuşaklık hissini sağlayan Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem, 60 saniyeden daha kısa bir süre içinde emilir, yağlı bir his bırakmaz ve durulama gerektirmez. Ayak bakımını tamamlamak için törpüleme ve pedikür işleminden hemen sonra kullanılması daha iyi bir etki sağlar. Ayak derisini yumuşatarak ferahlamış ve sağlıklı bir görüntü sağlar.

Ayaklarda gün içerisinde kullanabilecek ve özel formülü sayesinde hızlıca emilen ve yağlı bir his bırakmayan bir ayak nemlendiricisi olan  Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem, ayak bakımınızı tamamlamanız için Velvet smooth express pedi kullanımı sonrasında kullanılması önerilir.

Scholl Velvet Smooth-Gunluk-Nemlendirici-Krem1

Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem Fiyatı: Scholl ürünleri yelpazesindeki bakım ürünlerinden biri olan Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem, 25.90 TL’den satışa sunulmaktadır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/scholl-velvet-smooth-gunluk-nemlendirici-krem/