Sebamed Clear Face Nasıl Kullanılır?

Kişisel bakım ve güzellik alanında sayısız ürünü bulunan Sebamed, yüz güzelliği ve bakımı için Sebamed Clear Face setini piyasaya sürmüştür. Tamamen cilt bakımı ve temizliği üzerine hazırlanan bu set ile her tür cilt sorunu kolayca çözebilirsiniz. Merak eden ve denemek isteyenler için Sebamed yüz bakım ürünlerini araştırdık.

Sebamed Clear Face Nasıl Kullanılır?

Sebamed Clear Face ürünleri özelliklerine göre üzerlerinde yazan kullanma talimatlarına göre kullanılır. Ürünlerin üzerinde yazan talimatlara uyarak kullanılan çok sayıda Sebamed Clear ürünleri daha genç ve daha temiz bir cilt oluşmasında etkilidir.

Tek tek ürünler olarak satılan Clear Face ürünleri ayrıca bir kaç değişik parça ürünün yer aldığı özel setler ile de satılıyor. Tek alımlar ile çoklu alım olarak geçebilen set alımları arasında fiyat yönünden de değişiklik söz konusu olabilir.

Sebamed yüz temizleme ürünlerini kullanmadan önce mutlaka cildin temiz ve kuru olmasına dikkat edin. Bu noktalara dikkat edildiğinde özel bir durum söz konusu değilse en kısa sürede cildinizdeki değişime kendiniz bile şaşacaksınız.

Cildinizde yer alan sorun ya da sorunlara göre seçimini yapabileceğiniz Sebamed cilt bakım ürünlerini bir arada kullanmanız gerektiğinde çok fazla ard arda cilde uygulama yapmayın. Genel olarak iki uygulama arasında 15-20 dakika gibi bir süre olması uygundur.

Sebamed Clear Face Nasıl Kullanılır? 1

Sebamed Clear Face Temizleme Köpüğü

Kaliteli ve güvenilir Sebamed ürünlerinden birisi olan bu ürün, özel olarak Sebamed AR-GE çalışmaları ile ortaya çıkmıştır. 5.5 pH değeri ile cildin doğal asit dengesini korumada etkili olan bu ürün, tek başına kullanılabileceği gibi sebamed clear face tonik ürünü ile birlikte de kullanılabilir.

İçeriğinde bulunan özel pantenol maddesi ile cildin daha canlı ve parlak olmasını sağlar. Alkali ve sabun içermeyen bu özel ürün, gün içinde cildin üzerinde biriken toz ve kirlerin arındırılmasında etkili olacaktır.

Sebamed Clear Face Sabun

Diğer Sebamed ürünlerinde olduğu gibi Sebamed Clear Face Sabun ürününde de 5.5 pH değerine sahiptir. Normal sabunlara göre cild daha nemlendiren bu özel bakım sabunu, citte oluşmaya başlayan siyah noktaların yok olmasını, oluşmuş olanların ise daha fazla ilerlememesine yardımcı olur.

Gözeneklerin nazikçe temizlenmesini sağlayan bu özel ürün, sivilcelerin de yok olmasını sağlayarak cildin pürüzsüzleşmesinde etkili olur. Bebek gibi temiz ve pürüzsüz bir cilt için diğer Clear Face ürünleri ile birlikte sabununu da kullanmanızı tavsiye ederiz.

Sebamed Clear Face Nasıl Kullanılır? 3

Sebamed clear face kullananlar markanın ve serinin ürünlerinin çok kaliteli ve işe yarar olduklarını belirtiyor. Kullananlar tarafından tam onay alan Sebamed Clear Face serisi, bebek gibi, pürüzsüz bir cilt için ideal seçeneklerdir. Bakım ve temizlik ürünleri olarak bilinen Sebamed Clear Face Bakım Jeli ve Sebamed Yüz Temizleme Jeli, de dermolog onaylı ürünler olma özelliğindedir.

 

Ürünlerin genelinde yer alan alkol ve paraben içermez ibaresi, bu serinin ürünleri için de geçerlidir. Aynı zamanda 5.5 pH değeri ile cildin normal asit dengesini koruyan bu ürünler, kısa sürede ciltteki sorunların çözümü sağlar. Ciltte yer alan sorunların çözümünden sonra artık cilt sorunları için ürünler kullanmak yerine koruyucu özellikli ürünlerin kullanılması gerekir.

Bu tür ürünler, cildi her türlü hasardan koruyup her zaman bakımlı ve kusursuz görünmesini sağlar. Sebamed cilt ürünlerini satın alma aşamasında ürünlerin etkisi kadar hangi cilt tipine daha uygun olup olmadığı konusu da ele alınmalıdır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sebamed-clear-face-nasil-kullanilir/