Sebamed Güneş Kremi

Yazın, güneşin zararlı etkilerinden cildi korumak için koruyucu özellikli güneş kremleri kullanılır. Hem yetişkinler, hem küçük çocuklar hem de bebekler için özel olarak hazırlanan farklı markaların güneş kremleri piyasada farklı özellikler ve fiyatlar ile satılıyor. Kalitesi ve avantajlı fiyatları ile dikkat çeken markalardan olan Sebamed ürünleri güneş kremi çeşitleri ve özelliklerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Sebamed Güneş Kremi

Yazın güneşin zararlı etkilerinden korunarak sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak, başta bayanlar olmak üzere herkesin ortak isteğidir. Özellikle beyaz ya da açık buğday tenlilerin çok ihtiyaç duyduğu güneş kremleri, bu isteklerin gerçekleşmesi için özel olarak üretiliyor.

Kişisel bakım ve güzellik alanında kaliteli, sağlıklı ürünleri bulunan Sebamed, güneş kremi olarak da cilde dost ürünler üretiyor. Sebamed Güneş Kremi SPF 50+,  olarak adı geçen bu özel güneş kremi, cildi zararlı etkenlerden korurken daha kısa sürede ve daha güzel bir şekilde bronzlaşma sağlar.

Güneşin cilt üzerindeki zararlı UVA ve UVB ışınlarının etkilerinden koruyan güneş kremi içeriğindeki E vitamini sayesinde cildin beslenmesini ve daha genç görünmesini sağlar.

Çok hassas cilde sahip olan, açık renk gözlü ya da cildi çilli olanların güneşe çıkmadan en az yarım saat önce kullanması gereken bu kremin her 2-3 saatte bir tazelenmesi daha etkili olmasını sağlar. Kremi uygularken güneş ışınlarının gördüğü her bölgeye masaj yapılarak uygulanmasına dikkat edin.

Sebamed güneş kremi 50 faktör, makyaj ile birlikte kullanılma özelliğindedir. Bu nedenle kişisel bakımına özen gösteren bayanlar tarafından da çok tercih edilir. Günlük olarak dışarı çıkarken kullanılabileceği gibi plaj ve sahillerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Sebamed Güneş Kremi 2

 

Alkolsüz ve kokusuz bir krem olan Sebamed güneş kremi, kuma karşı da dayanıklıdır. 6 saate kadar etkisini sürdüren bu güneş kremi, cildin daha pürüzsüz ve daha canlı olmasını sağlar.

Güneş kremi, yetişkinler kadar küçük çocuk ya da bebekler için de önemlidir. Sebamed ürünleri arasında bebek güneş kremi de yer almaktadır. Bebeklerin hassas ciltlerine özel olarak üretilen Sebamed bebek güneş kremi, gerekli dermatolojik testlerden geçirilmiştir.

Kuma ve suya dayanıklılığı ile plajlarda da kullanılabilen bu bebek bakım ürünü, yapışkan değildir ve minik bireylere rahatlıkla sürülür. İçeriğinde renklendirici, yağ ve alkol bulunmayan bu özel krem, yoğun nemlendirme özelliği ile cildin elastikiyetini korur. Bebeklerin güneşte rahatça oynaması, vakit geçirmesi için güvenle kullanılabilir.

Sebamed Güneş Kremi 3

Sebamed Güneş Kremi Fiyatları

Sebamed 50 faktör güneş kremi ve bebek güneş kreminin farklı boyutları mevcuttur. Krem boyutuna göre değişen krem fiyatlarını aşağıda sizlerle paylaştık. Bu fiyatlar genel satış fiyatı olmakla birlikte satın alınan yer, kampannya zamanları ya da çoklu satın alımlarda değişiklik gösterebilir.

 • Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Güneş Kremi 75 ml : 75,00 TL
 • Sebamed Sun Spf 45 Çok Yönlü Güneş Kremi 75 ml : 70,00 TL
 • Sebamed Multi Protect Sun Lotion 50 150 ml : 86,00 TL
 • Sebamed Multi Protect Sun Lotion 45 150 ml : 80,00 TL
 • Sebamed Baby Spf 50 Güneş Kremi 75 ml : 75,00 TL
 • Sebamed Baby Spf 45 Güneş Kremi 75 ml: 70,00 TL
 • Sebamed Baby Sun Lotion Spf 50+ 150 ml : 86,00 TL
 • Sebamed Güneş Kremi 4

  Yukarıda maddelerde verdiğimiz güneş kremlerinin yanında Sebamed markasının daha farklı ürünleri de mevcuttur. Şu an piyasada güneş kremi olarak hem bebekler, hem yetişkinler için en fazla tercih edilen Sebamed ürünlerini sizler için fiyat olarak belirttik.

  Bu ürünleri, özel olarak Sebamed markası ürünlerini satan yerler, kozmetikçiler, eczaneler ve bazı online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. İlk defa alışveriş yapacağınız yerlerden mutlaka ürün ile ilgili sahte olmadığına dair belge isteyin.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sebamed-gunes-kremi/