Sebamed Ürünleri

Cilt ve saç bakımı konusunda ülkemizde adını duyuran özel bir marka olan Sebamed, doğal içerikli ürünleri ile hem yetişkinlerin, hem bebeklerin ihtiyaç duyduğu bakım ürünlerini bünyesinde barındırıyor. Kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen Sebamed ürünleri hakkında genel bilgilerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.Cilt ve saç bakımı konusunda ülkemizde adını duyuran özel bir marka olan Sebamed, doğal içerikli ürünleri ile hem yetişkinlerin, hem bebeklerin ihtiyaç duyduğu bakım ürünlerini bünyesinde barındırıyor.

Sebamed Ürünleri

Kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen Sebamed ürünleri hakkında genel bilgilerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sebamed Ürünleri İster yetişkinler için olsun, ister bebekler için olsun, Sebamed ürünlerinin hepsi içeriğindeki doğal malzemeler ile insan sağlığına dost ürünlerdir. Bazı kozmetik ürünlerde bulunan bir sorunu çözerken başka bir sorun ortaya çıkarma durumu, Sebamed ürünlerinde yoktur.

Bu ürünlerin genelinde cilde zarar veren paraben maddesine yer verilmez. Genel olarak 5.5 pH derecesine sahip ürünleri bulunan marka, bu değerler ile cilt ve saç derisi genelindeki asit değerini koruyarak bu alanların sağlıklı olmasını sağalıyor. Sebamed Güneş Kremi Sebamed güneş kremi ürünleri, genel olarak güneşin zararlı etkilerinden korurken, cildin daha pürüzsüz ve daha genç kalmasına yardımcı olur.

Güneşin en kavurucu olduğu yaz aylarında güneşe çıkmadan en az 15 dakika önce cilde uygulanması gereken bu kremler, 2-3 saatte bir yenilenmelidir. Kum ve suya dayanıklı olan güneş kremleri, yetişkinler ve bebekler olmak üzere iki farklı çeşitte üretilir. Bebeklerin de güneş ışınlarından daha az etkilenmesini sağlayan özel bebek güneş kremlerini güvenla satın alıp kullanabilirsiniz.

Sebamed Şampuan Hem bebeklerin, hem yetişkinlerin, saç ve saç derisine uygun şekilde içerikli olarak hazırlanan Sebamed şampuan, 5.5 pH derecesi ile saç derisinin doğal asit dengesini korumasını sağlar. İçeriğinde paraben maddesi bulunmayan ve dermotolojik testlerden geçen bu şampuanları, hem kendiniz, hem bebeğiniz için staın alıp kullanabilirsiniz.

Sebamed Ürünleri 2

Bebeklerin gözlerinin yanmamasını sağlayan bebe şampuanları, papatya özleri ile saç derisinin rahatlamasını ve zaman içinde dirençlenmesini sağlar. Sebamed Bebek Ürünleri Yetişkinler kadar bebeklerin bakımında da önemli ürünlere sahip olan Sebamed’in özellikle Sebamed Bebek Şampuan ve Sebamed Pişik Kremi ürünleri çok tercih ediliyor. Bebeklerin ilk aylarında çok ihtiyaç duyulan bu ürünler tamamen doğal içerikleri ile anne babaların güvenini kazanmış durumda.

Siz de bebeğiniz için güvenilir bir marka arıyorsanız, Sebamed bebek ürünlerini deneyebilirsiniz. Kullanan anne ve babaların güvenini kazanmış olan markayı sizin de seveceğinize eminiz. Sebamed Clear Face Sebamed’in cilt bakımı ürünlerinden birisi olan Clear Face, yüz bölgesinin temizlenmesinde etkilidir. Düzenli olarak kullanıldığında cildin temizlenmesi ile kendini toparlamasını sağlayan bu ürünün, farklı çeşitleri mevcuttur.

Sebamed Ürünleri 3

Tek tek satın alınabildiği gibi set halinde de satın alınıp kullanılan bu ürünler, her cilt tipine uygun şekilde ve hemen hemen her cilt sorunu için özel olarak üretilmiştir.Sebamed Çatlak KremiSebamed’in cilt çatlakları için özel olarak geliştirilen ürünü olan çatlak kremi, ani kilo alım verimi, gebelik dönem sonrası oluşan vücut çatlaklarının tedavisinde kullanılabilir.

Ürün üzerinde yazan şekilde düzenli olarak kullanıldığında kısa sürede etki görmeyi sağlar ve rahatsız edici çatlak görüntüsünden kurtulunur.Sebamed NemlendiriciSebamed cilt nemlendirici özellikli ürünü, yapısal olarak kuru olan ya da farklı faktörler neticesinde kuruyan ciltlerin nemlenip kendini toplamasını sağlar.

Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş olan bu ürünleri kullanma talimatlarına uygun şekilde kullanarak kısa sürede etkisini görebilirsiniz. Sebamed bebek ve yetişkin ürünlerinin tamamı dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımında ne bebekler için ne de yetişkinler için bir sorun yoktur. Ancak yine de kullanım sırasında ürünlerin üzerinde yazan kullanma talimatlarına dikkat edilmeli, beklenmeyen etkilere karşı iyi gözlem yapılmalıdır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sebamed-urunleri/