Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Seda Akgül nasıl zayıfladı, bir zamanların ünlü spiker ve habercisi, şimdilerde ise gündüz kuşağı programları sunan başarılı televizyoncu Seda Akgül 100 kiloya merdiven dayamış hallerinden 6 ay gibi kısa bir sürede kurtulup manken gibi bir fiziğe kavuştu. Ve kavuşur kavuşmaz bir anda odak noktası haline geldi.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı?

Bu konuda kendisine sürekli soru yöneltilen Seda Akgül nasıl kilo verdiğini anlattı. Seda Akgül zayıflama stratejisinde İntermittent Fasting Diyetinden faydalandı.  (İF diyeti) Bu disiplinde günde iki öğün yemek yediğini ve iki öğün arasında 5,5-6 saat ara olduğunu belirten Seda Akgül böylelikle çok hızlı kilo verdiğini ve kilo kaybının tamamen yağlardan gerçekleştiğini söylüyor.

Seda Akgül nasıl kilo verdi sorusunda ilk yanıt sabahları aç karnına şekersiz kahve içmesi. Bu şekilde hem bağırsakların çalışması sağlanıyor, hem de metabolizma hızlanarak vücutta yağ yakımı hızlanıyor.

İçtiği kahvenin ardından 1 adet tost yediğini belirten Seda Akgül, bazen de kahveden sonra öğleye kadar hiçbir şey yemiyor ve öğle yemeğinde ızgara tavuk, balık, kırmızı et gibi bir öğün tercih ediyor. Bu öğünden sonra hiçbir şey yemeyen Seda Akgül en az 6 saat açlıktan sonra akşam öğünü olarak da bulabildiği en hafif gıdayı tükettiğini söylüyor.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı? 2

Seda Akgül kaç kilo verdi diye soranlar için bir kez daha yineleyelim; Seda Akgül 6 ay gibi bir süre içinde 25 kilo kaybetti.

Seda Akgül nasıl zayıfladı ilaç kullandı mı, yahut mide ameliyatı mı oldu diye soranlar da hayli fazla. Başarılı televizyoncu istediği kiloya kavuşabilmek için ne mide ameliyatı oldu ne de reklamlarda iddia edildiği gibi zayıflamak için destek ürün kullandı. Intermittent Fasting diyeti ile şaşırtıcı bir hızla ve çok etkili biçimde kilo verdi.

Seda Akgül Nasıl Zayıfladı? 3

Kısmetse olur Seda Akgül nasıl zayıfladı o kadar çok soruldu ki, artık yanıtı, özellikle kilo verme konusunda çok çaba sarf eden kişiler en ince ayrıntısına kadar biliyor. Seda Akgül kilo verme sürecinde vücudunda hiç sarkma problemi de yaşamadığını belirtiyor. Bunu yıllarca oynadığı voleybola da bağlayan Seda Akgül, uyguladığı diyet programının hızlı yağ yakmaya da müsait bir diyet olduğunu ve spor yapmadan da sıkı bir vücuda sahip olduğunu vurguluyor.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/seda-akgul-nasil-zayifladi/