Seksilik Nasıl Yapılır?

Seksilik nasıl yapılır, seksi olmak nedir, seksilik nasıl olur, seksi kadın, seksi erkek ne demektir, seksi kelimesi ne çağrıştırır tam anlamıyla biliyor musunuz? Peki ya erkeklerin seksilik anlayışı nedir? Gelin birlikte göz atalım

Bir kadın yahut bir erkeğin, karşı cinsi etkilemek adına yaptığı şeylerin bütünü seksilik sınırları içine girer. Seksi olmak; cinsel bir cazibe ve çekiciliğe sahip olmak, karşı cinste seks çağrıştırmak demektir.

Seksilik Nasıl Yapılır? 4

Seksi olmanın bir yol yordamı var mıdır derseniz, aslında yoktur. Bu işte elbette öğrenilmiş kaideler, bakış, duruş ve oturuş şekilleri, konuşma tarzı ve ses tonu, tavır, tarz, kılık kıyafet gibi detaylar seksi olma yolunda önemli mihenk taşlarıdır.Ama öğrenilmiş seksilik, belli bir yere kadar gider ve orada tıkanır, kendini tekrarlar, tavsar ve sahte olduğu belli olur. Üstelik yapmacık olduğu için itici ve antipatik durur.

Öğrenilmiş seksi bakışlar, bilerek ıslatılmış dudaklar, daracık deri pantolonlar, derin göğüs dekolteleri, frapan makyajlar, abartılı bir yürüyüş, bilerek alçaltılmış ve kısılmış ses tonu, postişle uzatılmış ve sapsarıya boyanmış saçlar, silikonla şişirilmiş dudaklar, süper mini etekler de ilk bakışta seksi gelebilir ama yapay ve biraz da ucuz duran bir seksapel olacağı için eğreti durur.

Seksi olduğunu fark etmeyen, seksi olmak için ekstra çaba göstermeyen, yahut seksi olduğunu bilse de bunu önemsemeyen kadın yahut erkekler, doğal bir seksapel taşırlar ve gerçek seksilik de işte budur.  Seksilik yapan kadın seksi olduğunu bilmeyen yahut önemsemeyen kadındır.

Vücudunu teşhir edici kıyafetler giyip, her daim kıvırılıp bükülerek yürüyen ve markette alışveriş yaparken bile yatak odası sesiyle konuşan kadın, seksi kadın değil, seksi kadın rolü yapan kadındır.

Seksilik nasıl olur derseniz, hemen söyleyelim; gözlerimizin rengi ne ise odur değil mi? Boyumuzun uzunluğu, saçlarımızın kıvırcık mı düz mü olduğu nasıl ki bizim irademiz dışında bize bahşedilmiş özelliklerse, seksapel de doğuştan ya var ya da yoktur. Seksi olunmaz, öyle doğulur. Doğal seksapele sahip kadın ve erkekler daima daha çekicidir. Bu da istemsiz kas hareketi gibi tüm hareketlere yansır.

Seksilik Nasıl Yapılır?

 

Kimi kadının kendine has yürüyüşü, elini bilekten itibaren kıvırışı, sigarayı yahut bir kalemi tutuşu, saçını geriye itişi, konuşma şekli ve yapmacıksız ses tonu, bakışları, mimik ve jestleri, vücudunun doğal kıvrımları, şaşırması, öfkesi, gülüşü, kahkahası, paniği, vücudundan yayılan aurası seksidir. Seksi olmak bir vücut elektriği, bir enerji meselesidir. Yapaylık hemen hissedilir ve karşı tarafı huzursuz eder.

Ama siz ille de seksi olmak istiyorum diyorsanız ezberlenmiş hareket ve giyim kuşam tarzıyla belli bir seviyeye kadar ilerleyebilirsiniz.

 • Duruştan sonra bir de yatakta seksilik nasıl olur kısmı vardır. Bakın işte burada bir miktar yol alabilirsiniz.
 • Seks anında ona ne istediğinizi açıkça söylemekten ve talep etmekten çekinmeyin. Talepkar bir seks sizi daha da seksi kılar.
 • Seks sırasında ellerinizi kullanmamayı deneyin. Her şeyi ağzınızla yapmayı deneyin. Bir süre sonra vahşileştiğinizi ve agresifleştiğinizi göreceksiniz.
 • Giysilerinizi erkeğin önünde giyinin ve çıkartın. Erkekler soyunan bir kadını izlemekten zevk duyarlar.
 • Göğüslerinize, bel oyuntunuza, bacak içlerinize ve kasık bölgenize bal, çikolata, marmelat sürün ve partnerinizden sizi temizlemesini isteyin. Tabii dilini kullanarak.
 • Misyoner pozisyonda sevişirken, erkeğin kalçalarını kavrayarak kendinize sertçe çekin. Bu sizin daha arzulu ve tutkulu bir seks istediğinizi gösterir ve erkeğin aklını başından alır.
 • Jokey pozisyonda sevişin. Erkeğin üstünde, yüzleriniz birbirinize dönük olarak sevişmeniz, onun sizi daha rahat seyretmesini ve daha fazla tahrik olmasını sağlar.
 • Rutin ileri geri hareketler yerine, dairesel hareketlerle seks yapın. Bu daha da etkileyici olacaktır.
 • Seksilik Nasıl Yapılır? 2

  Evde seksilik de önemli bir husus. Birbirine karışmış saç baş, bollaşmış eşofman altı, kalın çoraplar ve özensiz bir kıyafetle seksi olmak ne diyelim, biraz zor. Evet seksi olmak doğuştan getirilen bir özellik ama onu parlatıp cilalamak da kişinin kendi elinde. Dar taytlar, mini şortlar, askılı bluzlar, babydoll ve mini elbiseler, tiril tiril gecelikler ve şifon sabahlıklar, ponponlu ve tüylü hafif topuklu terliklerle evde seksilik yakalamak mümkün.

  Evde baştan çıkaracağınız birisi olmasa bile, bu tek başınızayken de kendinizi iyi hissetmeniz için önemlidir. Seksi bir kadın her zaman seksidir. Sevişirken de, mantı kapatırken de, cam silerken de, televizyon izlerken de… Ama dedik ya, bu durum doğuştan gelen bir özellikse, her yerde ve her zaman seksi olmayı başarabileceksiniz demektir.

  Bazıları içinde seks perisiyle doğar, bazıları ise o periyle hiç tanışmaz. Seksiliği öğrenmek istiyorum, en azından biraz feyz almak, biraz fikir edinmek istiyorum diyorsanız, seksilik video görüntülerini de izleyebilirsiniz.

  Seksilik Nasıl Yapılır? 3

  Dileriz seksilik nasıl olur diyen kadınlar için ilham verici ipuçları verebilmişizdir.

  Ama şu bir gerçek ki erkeklerin seksilik anlayışı nedir denildiğinde, kendine güvenen, bakımlı, doğal, kendine has bir stili olan ve seks yapmayı, sevişmeyi, cinsel birleşmeyi ve flörtü seven kadınlar her zaman seksi bir elektrik yayarlar yanıtını rahatlıkla verebiliriz.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/seksilik-nasil-yapilir/