Seksin Yapılışı ve Püf Noktaları

Seksin Yapılışı ve Püf Noktaları

Adem ve Havva ile başlayan yaşam serüveni içinde, dünyanın dönmeye başladığı ilk günden bugüne süregelen ve yaşam sürdükçe yolculuğu hiç bitmeyecek olan bir içgüdü ve o içgüdünün zevk dolu eylemidir seks…Seksüel güdülerin temelinde yatan mekanik; Adem ve Havva ile başlayan insan neslini, dünyanın kendi ekseni etrafında son kez atacağı tura kadar devam ettirmek ve beşeriyetin devamını sağlamaktır ama seksin verdiği haz duygusu ve mutluluk çoğu kez bu asal güdünün önüne geçer. Kadın  ve erkek bedeninin birbirini çeken kimyası, seksin doruk noktasında varılan orgazm, davranışları yöneten hormonlar ve onların karşı konulamaz gücü, karşı cins tarafından arzulanmak ve hepsinden öte, seks anında alınan zevk duygusu insanları bu vazgeçilmez deneyimi yaşamaya itiyor. Seks; tüm bedeni sarsan, dalga dalga yayılan haz duygusuyla esir alan, bilinci nerdeyse uyuşturacak kadar yoğun ve benzersiz hisler yaşatan olağanüstü bir deneyim olmasa, bu denli konuşulmaz,  bu kadar yazılıp çizilmez, böylesine  aslında hayatı gizliden gizliye yöneten bir unsur haline gelmezdi.

Gevşeten müzikler, yumuşacık yastıklar, sadece yatakla sınırlı kalmayacak alanlar ve mekanlar, tutkulu sözcükler, şehvet dolu oyunlar, aksesuarlar, fantastik oyunlar ve sınırsızca yaşanacak dakikalar ve saatler, seksin birbirinden farklı, rengarenk ve geniş odaları değil de nedir? Varoluşun bir parçası, gündüz ve gece kadar gerçek ve olmadığında bedensel ve zihinsel aksaklılar ve mutsuzluklar yaratacak kadar da yeri dolmaz bir tecrübe olan seks her ne kadar içgüdüsel olarak yaşansa da bazı incelikleri ve teknikleri de yok değil. Sevişme nasıl yapılır bu aslında tamamen size ve partnerinize kalmış. Kadın ve erkeğin birbirlerinin bedenlerini tanıdıktan sonra, aralarındaki şiddetli çekimin de gücüyle zaten ayaklarını yerden kesecek bir güç olan seksin daha da haz verici ve renkli yapılması için birkaç öneri de biz verelim istedik. Gerisi sizin tutku ve arzu dolu bedenlerinize kalmış.

Sekse Nasıl Başlanır

Seks yapma isteği o kadar güçlü ve doğal bir istektir ki, hormonları sağlıklı çalışan bir insanın naturasında zaten doğuştan itibaren vardır ve itileceği bedeni bulduğunda kendiliğinden harekete geçer. İnsanları sekse yönlendiren bedenler arasındaki karşı konulamaz çekim gücüdür. Bu çekimin tarifi yoktur. Karşı cinsten o özel kişi görüldüğünde hissedilen ürperti, hareketlenen hormonlar, pembeleşen yüz, dikleşen göğüsler, hafif mide krampları, istemsizce aralanan bacaklar ve tenler arasındaki şiddetli çekim etkisi sekse doğru giden ilk adımlardır. Bu adımları yönetmek neredeyse imkansızdır. Otomatik olarak gelişir ve seks yapma isteğinin şiddeti oranında hedefe doğru ilerleyerek devam eder.

seksin yapilis sekli

Erkeğin hormonları ve doğası gereği sekse her an hazır olduğu, kadınların ise böyle bir tutum ve güdülenme içinde olmadıkları söylense de bunun gerçeklik pay tartışılır. Çünkü sağlıklı ve cinsel enerjisi yüksek olan bir kadın da sekse her an hazır halde olabilir. Sadece toplumsal ve ahlaki kurallar gereği bu hislerini beli edemez. Ancak farkında olmadan bunu belli edecek bir beden dili kullanır. Birbirini bedensel olarak çeken kadın ve erkeklerin istem dışı salgıladıkları “feromon” denilen koku bir nevi sekse davet gibidir. Özellikle kadınlar, erkeklerin salgıladıkları kokudan etkilenir, sinyaller kadınlar tarafından gönderilir. İlişkileri ve seksi başlatan da aslında kadındır. Kadın izin vermedikçe ilişki ve seksin başlaması zordur. Kokunun çok büyük etken olmasının en büyük kanıtı bazı erkekleri yahut kadınları diğerlerinden daha çekici bulmamızdır.  Seks kapıyı çaldığında tüm beden ona riayet eder, durdurmak çok güçtür, karşı koymak ve baskılamak son derece zordur. Önünüzde toplumsal, sosyolojik, manevi bir takım engeller yoksa, bırakın seks kapınızı çalsın, kapıyı açın ve onun güçlü hakimiyetini içeri buyur edin. Bu, kelimelerle anlatılamayacak ve hiçbir şeye benzemeyen nefis eylemi, bedeninizi ve ruhunuzu onun ellerine teslim ederek yaşayın.

sekse nasil baslanir

Seksin kucağına atıldınız, sizi çeken ve ona doğru çekildiğiniz bedenle karşı karşıya geldiniz, şimdi ne olacak? Sorunun yanıtını içinizdeki dürtüler ve hormonlarınız verecektir zaten. Ama filmin gerçek sahnelerine gelene kadar bir fragman yaşamanız gerekiyor. Ön sevişme de denilen bu süreçte partnerinize olan tutkularınız ve arzularınız daha da şahlanacak, kan damarlarınızda daha hızlı deveran etmeye başlayacak; kadında, penisin vajina içine rahatça girebilmesi ve hareket edebilmesi için vajinal ıslaklığın oluşması sağlanacak, nefesler sıklaşacak, kulağa tutku dolu sözcükler fısıldanacak, bütün vücutta ürperti ve haz dalgaları dolaşacak, kadın erkeği içine almak ve erkek de bu gizemli, ıslak ve sıcak koridorda zaman zaman sert, zaman zaman yumuşak ve usulcacık hareket edebilmek için sabırsızlanmaya başlayacak, kadının göğüs uçları dikleşecek, dudaklarına kan hücum edecek, gözleri kapanacak; erkekte ise cinsel ilişki için şart olan o en güzel an gelecek: ereksiyon, yani peniste sertleşme…

on sevisme

İşte bu hazırlık, yani ön sevişme aşamasında vajina ve penisi sekse hazırlayacak tüm oyunları oynamanız gerekecek. Karşınızdaki çırılçıplak bedeni okşamak, küçük ya da şiddetli ısırıklar, tutkulu ve uzun uzadıya yapılan bir öpüşme, belki bir miktar oral seks ve zihinde canlanan cinsel ilişkinin görüntüsü ve vereceği doyumsuz zevk sizi ve partnerinizi sekse mükemmel biçimde hazırlayacak. Ön sevişmenin yazılı kuralları yoktur. İçten gelir ve sizi ne yapmanız gerektiğini düşünmenize gerek kalmadan yönetir. Dudakları sımsıkı kavrayacak bir öpüşme bile yeterince hazırlayıcı değil mi. İyi öpüşün. Dudaklardaki sinirler çok hassastır ve her iki tarafı da sekse mükemmel hazırlar. İyi bir öpüşme ile bile erkeğinizin ereksiyon olmasını sağlayabilirsiniz. Biraz daha mı açıklayıcı olsun? Pekala.. Erkeğinizin alt ve üst dudaklarını sırayla kendi dudaklarınız arasında sıkıştırın. Çok fazla canının yakmadan minik ısırıklar da atabilirsiniz. Dudaklarından boynuna doğru yavaşça süzülün, kulak memelerini es geçmeyin, çoğu erkek kulak memelerinin emilmesinden çok hoşlanır. Öpüşürken ona fısıltı halinde ismini söyleyin. Bu onu çıldırtacaktır.

opusme teknikleri

Sekse başlarken erkeğinize söyleyeceğiniz kötü sözler onu kışkırtabilir. Seks sırasında utanmanız ve usturuplu olmanız gerekmez. Hatta bir parça terbiyesiz şeyler söylemenizin mahsuru yoktur. Ona şu soruyu sorun: “Birazdan bana ne yapacaksın?” Cinsel ilişki sırasında yaşamak istediklerinizi partnerinize çekinmeden söyleyin. Sert darbelerle mi, yoksa daha şefkatli ve yavaş giriş çıkışlarla mı orgazma ulaşmak istiyorsunuz, vücudunuzda hangi bölgelerin daha çok uyarılmasını istiyorsunuz, hangi pozisyonda iken daha rahat doyuma ulaşıyorsunuz ve dahası.. O sizi minik öpücüklere boğarken, yaşamın bu anında kendinizi kısıtlamayın, özgür bırakın ve bu en büyük hazzın tadını çıkarın.

Ön sevişme sırasında erkeğinizi öperken elleriniz de boş durmasın. Ellerinizle onun cinsel organını yavaş hareketlerle okşayın. Avucunuzun içine alın ve şefkatlice oynayın onunla. Unutmayın ne de olsa sizi birazdan çok mutlu edecek bir hazineyi elinizde tutuyorsunuz. İşte erkekler bundan çok hoşlanır.

seksin yapilisi ve puf noktalari5

Kendinizden geçmiş halde öpüşürken erkeğin saçlarının arasında parmaklarınızı gezdirin, saçlarını kaşıyın ve oynayın. Parmaklarınızı ensesinde dolaştırın ve ürpertin onu.

Şu aşamaya kadar partneriniz çoktan erekte olmuş, sizin de vajina ıslaklığınız artmıştır muhtemelen. Boxer’ının altındaki kabarıklığı görmek bile sizi hızlı bir biçimde ıslatabilir. Seksin en heyecan verici yanlarından biri de budur işte: partnerin tahrik olduğunu görerek tahrik olmak. İsteğinize göre ön sevişmeyi biraz daha uzatabilir, zevki geciktirme zevkiyle biraz daha heyecanlanabilirsiniz. Tamamen size kalmış…

Sevişme Teknikleri Ve Püf Noktaları

Sevişme nasıl yapılır sorusunun sonsuz yanıtı var aslında. Sevişme öncesi ve sırasında kadın ve erkeğin birbirlerinin vücutlarını keşfetmeleri, birbirlerine dokunmaları ve bu teması tüm cinsel ilişki boyunca kesmemeleri hazzın son sürat gitmesini sağlar. Birbirinizi okşayın. Boyun, ense, saç dipleri, kadında göğüsler ve özellikle göğüs uçları, göbek çevresi, kasıklar, bacak içleri, dizler, bacaklar ve elbette ki cinsel organlar. Her ne kadar cildimizin altında milyonlarca sinir ucu olsa da ve partnerimizin elleri bu cilt dokusu üzerinde fütursuzca ve yavaşça gezinse de cinsel organlara sıra geldiğinde solukların sıklaşması, gözlerin kapanması ve derinden gelen inlemeler  kaçınılmazdır. Bırakın erkeğiniz önce elleriyle uyarsın en çok haz alacağınız bölgeyi. Parmakları dış dudaklardan yavaşça iç dudaklara oradan da hafifçe vajina girişine kaydığında bacaklarınızın açılışının ve erkeği içinize almak için duyacağınız yoğun isteğin siz bile farkında olmayacaksınız. Şimdi net olarak istediğiniz onun sertleşmiş penisiyle, ıslak vajinanızda zevkle ilerlemesi. İleri geri gidiş gelişlerin yavaş mı yoksa sert mi olacağına siz kadar vereceksiniz. Seksin yapılışı sırasında da erkeği yönlendirecek olan sizsiniz. Ona daha yavaş, yahut daha hızlı kelimelerini yavaşça fısıldadığınızda isteğinize itaat edecektir. Sekste her ne kadar erkeğin hakim olduğu düşünülse de aslında cinsel ilişkiyi yöneten taraf kadındır. Ona ne istediğinizi, neyden ve ne kadar haz aldığınızı çekinmeden söyleyin. Memnuniyetle yerine getirecektir.

seksin yapilisi

Vücudunuzun pürüzsüz olmasına dikkat edin. Sekse başlamadan önce içinde partiküller olan bir duş jeli ile duş alın ve duş sonrası yumuşak dokulu bir nemlendirici ile tüm vücudunuzu nemlendirin. Erkeğin parmakları vücudunuzdan tül gibi akıp gitsin. Pürüzsüz  ve yumuşacık bir kadın cildi erkeğin başını döndürür.

Ara sıra sanki hiç zamanınız yokmuş ama sevişmek için de çıldırıyormuşsunuz gibi davranın ve yatak harici bir alanda; sözgelimi sandalyede, masada, mutfak tezgahında, banyoda, yerde ve aklınıza gelebilecek her yerde seks yapmayı deneyin. Tamamen soyunmadan, erkeğin fermuarını açın, eteğinizi yukarı doğru sıyırın, partnerinizin çamaşırınızı çıkarmasına izin verin ve minik ısırıklar ve tutkulu bir öpüşmeyle işe başlayın. Öpüşme önce çok yavaş ardından çok hızlı ve şehvetli olsun. Sekste kontrollü bir acı verme ve acı duyma hissi de çoğu kadını ve erkeği tahrik eder. Dudaklarını kopartırcasına öpün ve ardından yavaşlayın. Partnerinizin dudaklarına üfleyin, alt dudağını dişleyerek hafifçe çekin, dilinizi dudaklarında gezdirin ve aniden sertleşerek dudaklarını adeta vakumlayın. Hep aynı seyirde ve hızda kalmayın. Birbirinizi şaşırtın.

seksin yapilisi ve puf noktalari7

Erkekler her ne kadar sekse her an hazır olsalar da yine de ilişkiyi kadının başlatması ve tahrik edilmek hoşlarına gider. Onunla sevişmek istediğiniz anlatan pek çok davranış var. Kulağına doğru eğilin ve ondan ne kadar tahrik olduğunuzu kulağına fısıldayın. Kulaklarının arkasına minik bir dil darbesi atın ve kulak memesini hafifçe ısırın. Elleriniz de erkeğin pantolonuna gidebilir. Hafifçe okşayın ve dudaklarına minik öpücükler kondurun. Gerisini düşünmenize gerek yok.

Herkesin zevk alma noktaları farklıdır. Partnerinizin vücudunda en çok hangi bölgelerden haz duyduğunu tespit edin. Seksin yapışı sırasında dokunun, okşayın, ovun, cimcikleyin, emin, yalayın ve ısırın. Hangisinden daha fazla hoşlanıyor? Ve vücudunun hangi bölgesine temas etmeniz onu delirtiyor. Bazı kadınlar sadece çıplak göğüslerinin okşanmasından, avuçlanmasından ve emilmesinden bile fazlasıyla tahrik olup orgazma ulaşabilirler. Böyle duyarlı bir partneriniz varsa işiniz çok kolay ve de harika. Birlikte defalarca orgazma ulaşabilir ve sabaha kadar saatlerce sürecek fantaziler yaşayabilirsiniz.

sevisme

Sevişmek zaten başlı başına bir haz unsuru ama, bu hazzı daha da kuvvetlendirmek adına kayganlaştırıcılardan, seks oyuncaklarından ve minik oyunlardan yardım alabilirsiniz. Seksin yapılışı sırasında jartiyerle sevişin, ayaklarınızda sivri topuklu stilettolarınızla sevişin, ondan ellerinizi yatağa bağlamasın isteyin ve ona hayır deyin. Aslında deli gibi seks yapmak istediğiniz halde, istemiyormuşsunuz gibi davranın. Bu, erkeğinizi baştan çıkaracaktır. Size sahip olduğunu hissetmek onu delirtir. Sert bir seks istiyorsanız söyleyin. Nasıl sevişmek istediğinizi partnerinize söyleyin. Sekste çekingen ve tutuk olmanın yeri yoktur. Kendinizi zevkin kollarına bırakın. O sizi sonuna kadar sarsacaktır.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/seksin-yapilisi-ve-puf-noktalari/