Selülit Giderici

Selülitleri gidermek için birçok farklı yöntemler kullanılmaktadır. Kadınların kullandıkları Selülit giderici masaj aleti egzersiz yapımından sonra çok olumlu etki etmektedir. Masaj aletlerinin kullanımları kolaydır. Selüloit masajları vücut içinde kalan fazla yağların atılmasını sağlar.

Kloşunu koruyamayan kadınlar için çok idealdir. Masaj aletleri vücut içinde sizler özel hareketler yapılasına olanak sağlar. Masaj aleti içinde dairesel dönen kavsiler bulunur. Deri kalınlığına ve yapısına bağlı olarak masaj aletleri otomatik devreye girer.

Selülit Giderici Egzersizler

Vücut içinde biriken fazla yağları otomatik dengelemeye çalışır. Kadınların Selülit giderici egzersizler hareketlerini yaptıktan sonra kullandıkları alettir. İki parmak arasında kullanılan bu aletler vücudun üç boyutlu olarak masaj yapılmasına olanak sağlar.

Selülit Giderici bitkiler vücut içinde kaybedilen elastik yapının korunmasını sağlar. Vücut içinde olan gevşek yapıdaki olan kasların sıkılaşması için mutlaka egzersiz yapmalısınız egzersizden sonra da bitki çayları içmek faydalıdır.

Selülit Giderici Bitkisel Yağlar

Selülitleri yok etmek için kişilerin yağ kullanımına dikkat etmeleri gerekmektedir. Kilo yapan gereksiz yağları asla kullanmayınız özellikle katı olarak nitelendirilen margarinleri asla kullanmamak gereklidir. Bitkisel yağlar daha doğal ortamlarda yetişen yağlardır. Katkısız yağlardır. İçerisinde yağ toplayacak gereksiz besin maddesi bulunmamaktadır.

Selülit Giderici Bitkisel Yağlar

Ayrıca Selülit giderici diyet listesinde de bitkisel yağlar önerilmektedir. Bitkisel anlamda destek almak istiyorsak aynı zamanda günde en az üç kere balık tüketmeliyiz. Selülit gidermek için bol su içmeli ve olabildiğince yeşil çay tüketmeliyiz. Selülit giderici diyet listesinde tuz oranı olabildiğince azdır. Mümkün olduğunca tuz ve şekerden uzak tutacak bir diyettir.

Ayrıca, domates, siyah üzüm, greyfurt ve ananas meyveleri çok iyi gelmektedir. İlgili diyeti uyguladığınız zaman kısa sürede etki ettiğinin farkına varacaksınız. Izgara ve fırında yağsız pişirilen yemekleri tercih etmeliyiz Tereyağı kullanmak ve yemeklerimizde de bu alışkanlığı edinmek gereklidir.

Ayrıca kolesterolü düşüren veya kalıcı gibi gözüken yağ oranı oldukça az olan Selülit giderici yağlar selüloitten korunmak adına ektilidir.

Selülit Giderici Bitkisel Yağlar 1

Selülit zaten aşırı yağlı ve kızartma tüketiminden dolayı oluşur. Özellikle yaz aylarında bu durumdan rahatsız olan kadınalar için bitkisel tedavi içeren melisa ve papatya çayı da öneriyoruz. Cildin genç görünmesine yardımcı olan Selülit giderici çay alarak sizler bitkisel tedaviye başlayabilirsiniz.

Diyet listesinde sabahları protein alımından sonra çay önerilmektedir. Bolca yeşil sebze meyve ve peynir tüketimleri yapılması gereklidir.

Selülit Giderici Kremler

Bitkisel yağların dışında Selülit egzersizlerinden önce kullanıma uygun olan kremleri alabiliriz. Kremlerin kullanımından kısa süre sonra etkisini göreceğiz. Ayrıca kremleri sürdükten sonra muhakkak Selülit giderici korse kullanmalısınız. Bu kremler birçok kozmetik ürün satan yerlerde de bulunmaktadır. Korseler ilgili bölgeyi çok fazla sıkmayacak şekildedir.

Sizlerin günlük hareketlerinizi rahat etmenizi sağlayacak şekilde üretilmişlerdir. Selülit giderici kremler düzenli kullanıldığı sürece etki edecektir. İlgili kremleri selüloit gözüken kaslara sürmek gereklidir. İlgili kasların hareket edilmesi adına yardımcı olacaktır. Selülit giderici masaj aletleri sizlerin belirli bölgelerinde olan yağ oranı ölçümlerini yapmaktadır.

Selülit Giderici Kremler

Sorunlu olan bölgenin deri altındaki kasların hareket edilesini hızlı bir biçimde yapar. Sizlere ekstra bir enerji verecek ve daha sonrasında yağ erimesine, beyaz kalıntılara ve çizgilerin yok edilmesine büyük anlamda yardımcı olacaktır.

İlgili kremleri düz üstü sürerek yatarak masaj uygulanmasından öncede kullanabilirsiniz. Kadınlar Selülit giderici olan her şeyi denemek yerine akıllı olan yöntemleri tercih etmelidir.

Selülit kremleri beyaz renklidir. İçeriğinde %5 oranında selüloitleri yok edici etkin maddesi bulunur. Günde bir kere kullanıma uygundur.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/selulit-giderici/