Sesu Tüy Dökücü Krem

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın bir kaç farklı yolu var. Sir ağda ile depilasyon işlemi, lazer epilasyon işlemi, tüyleri jilet ile traş etme gibi işlemler… Bu yöntemlerden belki de en eskisi olan ağda, çeşitli avantajları olmasına rağmen işlem sırasında çok acı verici olması ve işlemin uzun sürüyor olması nedeniyle sorun yaratabiliyor. Diğer bir yöntem olan lazer epilasyon ise nispeten pahalı bir işlem olduğundan herkes için bir uygulama olanağı sunamayabiliyor. Geriye kalan jiletle traş yöntemi ise kılların sadece bir ya da bir kaç gün içinde eskiden olduğundan daha sert bir şekilde yeniden çıkması dolayısıyla çok tercih edilmiyor. Geriye tek bir seçenek kalıyor. Tüy dökücü krem ya da tüy dökücü köpük. Bu yöntemde de bazı kullanıcılarda alerjik reaksiyon, sert tüylerin tamamının alınamaması gibi sorunlar olabiliyor fakat köklü firmaların ürünlerinde bu gibi sorunlar genelde yaşanmıyor. Tüy dökücü krem uygulaması 5-10 dakikada, hiç bir acı çekmeden tüm tüylerden arınmayı sağlıyor. Üstelik cilt nemleniyor. Uygulama yapılan bölge zamanla pürüzsüzleşiyor.

Vücuttaki istenmeyen tüylerden korunmanın en pratik, en kolay ve en acısız yolu tüy dökücü krem ya da tüy dökücü krem kullanmaktan geçiyor. Hassas ciltler için özel ürünler sunan Sesu tüy dökücü krem kolay uygulama yöntemi ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor.

Sesu Tüy Dökücü Sensitive Krem, aloe vera veya hassas ciltler için lavanta içeren çeşitleri ile kullanıcılara pürüzsüz bir ten sunuyor. Sesu tüy dökücü ürünleri krem seçeneğinin yanı sıra bir de köpük formunda satılıyor. Sesu tüy dökücü köpük, sprey formu sayesinde en zor bölgelere bile kolaylıkla ulaşabiliyor. Sesu tüy dökücü köpük kol ve bacak bölgelerine kolaylıkla uygulanabiliyor. Kullanmadan önce kutuyu çalkalamak gerekiyor. Köpüğün cilt yüzeyine yaklaşık 10 cm uzaklıktan sıkılması gerekiyor. Köpük cilt yüzeyinde 8 dakika bekletildikten sonra sünger yardımıyla tüyler kolayca alınabiliyor. Eğer tüyler kolaylıkla alınamıyorsa, köpük cildin üzerinde 10 dakikayı geçmemek üzere bir kaç dakika daha bekletilebilir.İşlem bittikten sonra bölge ılık su ile muhakkak yıkanmalıdır. Tüy dökücü krem ya da tüy dökücü köpük uygulamasından sonra 24 saat boyunca işlem yapılan bölgeye parfüm ya da deodorant sürülmemelidir.

Sesu Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Sesu tüy dökücü krem ve sesu tüy dökücü köpük uygulama yapılacak olan tüm alana sürülmeden önce küçük bir bölgeye uygulanmalı ve 24 saat beklenmelidir. Uygulama yapılan bölgede herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmaması durumunda ürün tüm bölgelere uygulanabilir. Sesu tüy dökücü krem ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için öncelikle kremin işlemin yapılacağı alana ince bir tabaka olarak sürülmesi gerekiyor. Bu işlemi yaparken sürdüğünüz kremin tüylerin tamamının üzerini kapattığından emin olmalısınız. Köpük uygulamasında 8 dakika beklenmesi tavsiye edilirken Sesu tüy dökücü kremi sürdükten sonra sadece 5 dakika beklemek yeterli oluyor. Kremin cilt üzerinde 10 dakikadan fazla bekletilmesi ise tavsiye edilmiyor. 5 dakikanın sonunda kutunun içinden çıkan spatula ile kremli bölgedeki tüyleri çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sonrasında alanı bol su ile yıkamak gerekiyor.
Sesu’nun erkeklerin kullanımına özel bir ürünü var: Sesu Erkek Tüy Dökücü Krem. Ürün 100 ml kutularda satışa sunulmuş. Kişisel bakımına özen gösteren ve fazla tüylerinden rahatsız olan erkeklerin kullanımı için özel olarak formüle edilmiş olan Sesu Erkek tüy dökücü kremin kullanımı da son derece kolay. Cilt üzerinde 5 dakika beklettikten sonra spatula yardımıyla tüyleri uzaklaştırmak ve işlem sonrasında bölgeyi bol su ile yıkamak yeterli oluyor. Kullanım sonrası cilt nemleniyor ve pürüzsüz bir hal alıyor. Sesu Tüy Dökücü Krem yüz, göğüs, perianal ve genital bölgelerde kullanılamıyor.

Sesu Tüy Dökücü Krem 1

Sesu Tüy Dökücü Krem Fiyatı

Hassas ciltler için önerilen Sesu tüy dökücü krem fiyatları 40 ml tüpler 6,25 TL’den, 100 ml tüpler 14,5 TL’dan başlıyor. Sesu tüy dökücü krem erkekler için olan ürün ise 100 ml tüpler halinde 16,5 TL’den satılıyor. Normal tüyler için hazırlanmış olan 150 ml Sesu tüy dökücü köpük fiyatı ise 20 TL civarında seyrediyor.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sesu-tuy-dokucu-krem/