Şortlu Mayo Modelleri

Soğuk kış günlerinin ağır kıyafetleri altında eziliriz. Kalın kazaklar, montlar, bereler vs. üzerimizde bir ağırlık hissi verir. Neredeyse kilomuz kadar, kıyafetlerimizin ağırlığı olur. Baharın ve yazın gelmesiyle, ince, kısa ve hafif kıyafetler dolaplarımızda yerini alır. Penyeler, askılı bodyler, kapriler, şortlar çıktıysa yaz gelmiş demektir. Yazın gelişiyle birlikte, aileler tatil planları yapmaya başlarlar. Gerek günübirlik gerekse belli süreli tatil planları ve hazırlıkları yapılır. Ebeveynler iş yorgunluğunu, çocuklar da okul yorgunluğunu bu tatiller sayesinde atma fırsatı bulurlar. Tatil hazırlıklarının başında da, mayo, bikini gibi deniz ihtiyaçlarını karşılamak gelir.

Aileler, hem kendileri hem çocukları için tatil alışverişi yapmaya başlarlar. Çocuklara, anne – babaya mayolar, bikiniler bakılır. Bayan şortlu mayo modelleri küçük çocuklu annelerin daha çok ilgisini çekmektedir. Çocuklarıyla ilgilenirken, kendilerine dikkat edemeyecekleri için, kullanımı kolay olan bu mayo modeline büyük ilgi duymaktadırlar. Ayrıca aynı ürün, çocuklar için de birçok renk ve modelde karşımıza çıkmaktadır. İnançları biraz daha yoğun olan anne – babalar, çocuklarına şortlu mayolardan almayı tercih etmektedir. Çünkü bu tür bireylerde, çocuklar küçük yaşlarda nasıl alıştırılırsa, ilerleyen yaşlarda da aynı şekilde devam eder, anlayışı hakimdir.

Şortlu mayo modellerini tüm renklerde ve değişik modellerde bulmak mümkündür. Ayrıca, şortlu mayolar bir bütün halinde olabileceği gibi, şort ve üst olarak iki parça halinde de bulunmaktadır. Her zevke uygun binlerce çeşidi olan mayoları, tüm mağazalarda ve dükkanlarda bulabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken, ürünün kalitesidir. Ucuz fiyatlı diyerek, ne olduğu, nasıl üretildiği bilinmeyen ürünler, sağlığınız için tehlike oluşturacaktır. Güneş ve denizin tuzlu suyunun etkisiyle teninizde kızarıklıklar, alerjik reaksiyonlar baş gösterebilir. Tatil de dinleneceğim, keyifli vakitler geçireceğim derken, hastane odalarında tatilinizi tüketmeyin. Bilinen markaların ürünlerinde de uygun fiyata ve çok güzel olan modelleri bulabilirsiniz. Hem kaliteli ürün almış olursunuz, hem de cebinizden fazla para çıkmayarak, bütçenizi de zorlamış olmazsınız. En önemlisi de sağlığınız için tehdit oluşturacak bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Tatiliniz zehir olmaktan çıkar, keyifli bir tatil sürmüş olursunuz.

Şortlu Mayo Modelleri Ve Fiyatları

Nasıl ki bikinilerin, mayoların birçok modeli varsa, şortlu mayoların da birçok modelini bulmak mümkündür. Dar paçalı olarak üretilmiş şortlu mayolar, bacağı saran şekilde üretilmiş şortlu mayolar gibi birçok çeşit bulabilirsiniz. Küçük çaplı bir araştırmayla uygun fiyata, yüksek kalitede ve binlerce model ve renkte şortlu mayo bulabilirsiniz. Kalite olarak birbirine yakın olan; ama farklı markalardaki ürünlerle karşılaştığınız zaman en bilinen markanın ürününü tercih ediniz. Adını dünyaya duyurmuş, çeşitli başarılara imza atmış firmaların ürünlerinde sorun yaşamazsınız. Bilinmeyen markalar ne kadar kaliteli malzeme kullandık deseler de, ürünün içerisinde eksik ya da kalitesiz malzeme kullanmış olabilirler. Bilinen markanın ürünleriyle neredeyse aynı fiyata olan bu ürünse, çok kısa zamanda deforme olabilir, rengi değişebilir, yırtılmaya başlayabilir. Kullanım süresi açısından da aldığınız ürünün kalitesi ve fiyatı önem taşımaktadır.

Şortlu Mayo Modelleri 1

Günümüzde maalesef ki, geçim şartları gereği fiyatına sadece önem veriyoruz. Sağlığımızı ikinci plana atarak, aslında kendimizi daha büyük bir zorluğun içine atıyoruz. Hem sağlığımız gidiyor, hem de hastanelerde ödediğimiz paralar, aldığımız ilaçların paraları artı masraf olarak bize yansıyor. Bu yüzden alışverişleriniz de biraz daha düşünceli hareket ederseniz, sizler için çok daha iyi sonuçlar doğuracaktır. Ayrıca renk seçiminde de kendinize özgü renkleri tercih edebilir ve kaliteli görseller elde edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/sortlu-mayo-modelleri/