Tranko Buskas Fiyatı Nedir, Tranko Buskas Ne Kadar?

Tranko Buskas fiyatı, gün içinde yaşanan stres ve gerilimli dakikalar, sıkıntılı saatler, yaşanan zorluklar  hem fizik bedeni gerer, kasların sertleşmesine sebep olur; hem de psikolojiyi alt üst eder. Kişi hem ruhen hem de bedenen yoğun ve bitap düşer.

Tranko Buskas Fiyatı Nedir, Tranko Buskas Ne Kadar? 1

Bunun için geliştirilmiş ve üretilmiş, bedeni ve zihni rahatlatıp gevşeten ilaçlar vardır. Bu ilaçlar sayesinde kişi doğal iç dinamiğini, dengesini ve huzurunu yakalamaya çalışır. İşte bunu sağlayan ilaçlardan birisi de Tranko Buskas’tır. Tranko Buskas hiyosin N-butilbromid ve medazepam ihtiva eder.

Turuncu renkli, kokusuz, kuru, uniform, düzgün, bikonveks ve yuvarlak formlu tabletler şeklinde satışa sunulan Tranko Buskas, 20’lik ve 40’lık drajeler şeklinde ambalajlanmaktadır.

Tranko Buskas’ın içinde bulunan medazepam; endişe gideren ve kas gevşeten bir etkiye sahiptir. Hyosin-N-butilbromid ise sindirim ve üreme organlarıyla, idrar yolları gibi iç organlarda bulunan  düz kasları gevşeterek spazm yani kramp çözücü etki gösterir.

Tranko Buskas Fiyatı Nedir, Tranko Buskas Ne Kadar? 2

Tranko Buskas, ruhsal gerginliklere bağlı karın bölgesinde meydana gelen  spazmlarda; mide yanması ve mide krampları gibi sinirsel mide rahatsızlıklarında, safra yollarındaki şişkinlik ve kramplarda, sinirsel faktörlere bağlı bağırsak spazmlarında, hıçkırıkta, kadınlarda ağrılı adet görme ve rahim spazmlarında, kadın üreme organlarındaki fonksiyonel bozukluklarda, adet dönemi öncesinde yaşanan gerginlik, stres, hırçınlık ve menopoz dönemi sıkıntılarında ve şikayetlerinde kullanılan bir ilaçtır.

Tranko Buskas 20 draje eczane perakende satış fiyatı 8.66 TL’dir.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/tranko-buskas-fiyati-nedir-tranko-buskas-ne-kadar/