Tranko Buskas Yan Etkileri

Tranko Buskas Yan Etkileri, sakinleştirici ve kas gevşetici özelliği ile bilinen Tranko Buskas, endişe gideren, psikolojik kökenli mide yanması, mide krampı gibi asabi mide rahatsızlıklarına iyi gelen, üreme ve boşaltım sistemindeki spazmları çözen, kadınlarda adet döneminde görülen spazmların giderilmesinde kullanılan bir ilaçtır. Her ilaçta ve bitkide olduğu gibi fayda yanında zarar ve yan etkiler de vardır. Tranko Buskas’ın içeriğinde bulunan maddelere karşı duyarlı olan kişiler ilacın yan etkilerini hissedebilir.

Tranko Buskas Yan Etkileri

Tranko Buskas’ın yan etkileri içinde çok yaygın olanları, yaygın olanları ve çok seyrek hissedilenleri vardır.

Tranko Buskas’ın yaygın olmayan yan etkilerine göz atacak olursak; ağız kuruluğu, deride kızarıklık ve döküntü, kalp atımında hızlanma

Nadir görülen yan etkiler; zor soluk alma, yüzeysellik, solunum yollarında daralma, alerjik reaksiyonlar, idrar yaparken zorlanma, öfke, huzursuzluk, intihara eğilim, uyku bozuklukları, normal dışı kanamalar, ciltte morarmalar

Çok nadir rastlanılan yan etkilerse; sersemlik, baygınlık, zihin bulanıklığı, bellek fonksiyonlarında bozulma, geçici konuşma bozuklukları, yürüme sorunları, göz bebeklerinde titreme, puslu görme, çift görme, deride sararma, idrarın çok koyu renkte çıkması, nöbet şeklinde gelen kas krampları  olarak sayılabilir.

Tranko Buskas uyku yapar mı sorusu da çok yöneltilen bir sorudur. Tranko Buskas kas gevşeten ve sakinleştirici özelliği ile bilinir ama doğrudan uyku yapıcı bir özelliği olduğu söylenemez.

Tranko Buskas Yan Etkileri 1

Tranko Buskas kilo aldırır mı  sorusu da sık sorulan ve yanıt bekleyen sorulardandır. Tranko Buskas’ın kilo aldırmaya yönelik bir yan etkisinden bahsetmek olası değildir ama her bünyenin ilaçlara verdiği tepkiler farklıdır. Yine de Tranko Buskas için “kilo aldırır” demek çok da doğru olmaz.

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/tranko-buskas-yan-etkileri/