Ünlülerin Makyajsız Hali

Medyada boy göstermek için elbette güzel olmak yeterli değil. Kameraların her an önündeyken her detayın mükemmel görünmesi için, bütün cilt kusurları hassasiyetle kapatılmış olmalıdır. Elbette bunu sağlayacak olan makyajdır. Ünlülerin sokağa makyaj yapmadan çıktıkları pek görülmüş olmamakla birlikte, hiç birisi sonsuza kadar kaçamaz. Elbette bir gün bir cevval fotoğrafçının deklanşörü her ünlüyü, hiç ummadıkları bir yerde yakalar. Tabii makyajsız ünlüler böyle yakalanmaktan hiç hoşlanmazlar ancak, buna çare de yoktur.

Hadisenin Makyajsız Hali

Güzel popçu, sahnelerde ve televizyonda çok fazla makyaj yapmıyor olsa gerek ki, naturel hali de hiç fena görünmüyor. Elbette herkes gibi hadisenin makyajsız hali de biraz farklı görünüyor. Yalnız bu noktada bir husustan bahsetmek gerekir ki, o da televizyona çıkan ünlülerin makyaj yapmamalarının teknik olarak mümkün olmadığıdır. Işıklar ve kamera özellikleri gereği, cildin daha sinematografik görünmesi için bir miktar makyaj zorunludur.

Hadise

Bülent Ersoy Makyajsız Hali

Maalesef bülent ersoy makyajsız hali ile hayli beklenmedik bir görünüm sergilemektedir. Gerek yüz hatlarının elverişsizliği, gerekse cildinin yapısı gereği, makyaj yapması gereken ünlülerden olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bülent Ersoy

Seda Sayan Makyajsız Hali

Gönüllerin ablası Seda sayan makyajsız hali ile hiç de kötü görünmeyen ünlülerden. Orta yaşlı bir şarışın için hayli diri bir görünüme sahip olan Seda hanım, yıllarla meydan okuyor. Pek çoğumuzun üniversite çağında bu formda olduğunu hesaba katacak olursak, tebriklerimizi eksik etmemeliyiz.

Seda Sayan

Demet Akalın Makyajsız Hali

Esmerlerin, kameralar önünde işleri diğerlerine göre çok daha zor. Koyu bir tene sahipseniz, kameralar karşısında daha açık bir renge sahip olmak için yapılan abartılı cilt tonlamaları gündelik hayatta pek çok ünlünün tanınmayacak kadar değişmesine neden olmakta. İşte Demet Akalın makyajsız hali de bu esmer dezavantajlarına fazlasıyla sahip.

Demet Akalın

Müge Anlı makyajsız hali ile makyajlı hali çok da fark edilmeyen ekran yüzlerinden. Güzel sunucu yayınlarda da abartılı bir makyaj yapmadığından gözlerimize aşırı bir fark ilişmiyor. Elbette farklı, ama bu fark kabul edilebilir oranda.

Müge Anlı

Makyaj yapsa da olur, yapmasa da olur diyebileceğimiz esra erol makyajsız hali gözümüze hiç de olumsuz gelmiyor, hatta böylesi daha güzel bile denebiliyor. Elbette buna Esra hanım’ın genç yaşı da etken olarak sayılabilir.

Esra Erol

Yılların eskitemediği, sahnelerin divası Ajda Pekkan makyajsız hali, ilerleyen yaşına rağmen hayli dikkat çekici değil mi? Pek çok orta yaş hanımın sahip olmakta zorlandığı bu cilde sahip olmasının sebebi, cerrahi operasyonlar sanmayın. Cilt bakımına gösterilen özen dışında bunu sağlayacak kimse yoktur.

Ajda Pekkan

Esmerlerin en güzellerinden Gülben Ergenin makyajsız hali sizce nasıl? Senelerdir sahneleri şenlendiren hanımefendi hiç de yıpranmış görünmüyor değil mi? Kameralar karşısında yapılan makyajların gündelik hayatta da bu kadar güzel görünmesi Tanrı vergisi olsa gerek.

Gülben Ergen

 

Güzellik görecelidir, diyenler bu kadına iyi baksın, sonra bir daha değerlendirelim deriz. Adriana Lima makyajsız dendiğinde kıskanan hanımların heyecanla bakıp, hayal kırıklığına uğradığı bu resimden de anlayacağınız gibi, Adriana her şekilde güzel, hep güzel.

Adriana Lima

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/unlulerin-makyajsiz-hali/