Victoria’s Secret’ın Yeni Incredible Front-Close Spor Sutyenleri

Victoria’s Secret’ın Yeni Incredible Front-Close Spor Sutyenleri
Düzenli spor yapmak çok ciddi disiplin gerektiren bir iştir. Bu konuda çok disiplinli olduğumu söyleyemeyeceğim :) ama spor salonu müdavimleri için Victoria’s Secret’ın bir sürprizi var. Victoria’s Secret yeni, önden fermuarlı Incredible Front-Close sutyenlerini satışa sundu. Artık spor yaparken hem seksi hem de rahat olabilirsiniz.

Spor yaşam kalitemizi arttıran ve pozitif yönde hayatımıza etki eden bir yaşam şeklidir. Spor yaparken rahat olmak spor kıyafetlerimizin cildimizin nefes almasını sağlayan kumaşlardan yapılmış olması performansımızı çok etkiliyor. Spor sonrası kıyafetlerin terli vücuttan çıkartılması noktasında Victoria’a Secret imdadımıza yetişiyor  Victoria’s Secret’ın yeni, önden fermuarlı Incredible Front-Close spor sütyeni ile bu sıkıntıya son verecek gibi görünüyor. 

Victoria’s Secret’ın yeni Incredible Front-Close spor sutyenleri

Victoria’s Secret’ın Yeni Incredible Front-Close Spor Sutyenleri 1

Incredible Front-Close önden fermuarlı sütyeni, spordan sonra terli vücuttan çıkarmak oldukça kolay. Yumuşak ve tahrişi önleyen elastik sırt bantı spor yaparken rahatlık sağlıyor ve gizli balenler vücuda destek veriyor. Body-Wick teknolojisiyle geliştirilen sütyen, spor yaparken serin ve kuru kalmanızı sağlarken aynı zamanda file astar ve nefes alan pedleri sayesinde cildinizin de hava almasını kolaylaştırıyor. Hoş tasarımıyla kendinizi spor yaparken de seksi hissediyorsunuz. 

Victoria’s Secret’ın yeni Incredible Front-Close spor sutyenleri fiyatları 50 dolardan başlıyor. Victoria’s secret  online mağazasını ziyaret ederek ürünlere göz atabilir ve alışverişe yapabilirsiniz :)

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/victorias-secretin-yeni-incredible-front-close-spor-sutyenleri/