Yandan Kahkül Nasıl Yapılır?

Kadınlar için kendisine yakışan saç modelini yapmak son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Sürekli olarak kuaföre giden ve değişiklik yapmaktan hoşlanan kadınlar için kahkül Modelleri oldukça önemli bir konuma sahip olmaktadır.

Kahkül kestirmek yüz ifadesini ve görünümünü bir anda değiştirmekte olup yakışmadı halinde büyük bir beğeni de toplamaktadır. Bütün bunların bilince olan kadınlar ise saçlarını ara sıra kahkül kestirmek istemeye de devam etmektedir.

Yandan Kahkül Nasıl Yapılır?  2

Kahkül modellerinin birbirinden farklı çeşidi de söz konusudur. Kadınlar öncelikli olarak bu çeşitler arasından dilediğini tercih etmeli ve yüz tipine yakışıyor olması durumunda da kestirmesi önerilmektedir. Bu gibi saç kesimlerinde kişilerin yetenekleri ve el becerileri olması durumunda, evde kesim yapmak da mümkün olabilmektedir.

Bu kapsamda evde yandan kahküllü nasıl yapılacağı da sıklıkla yöneltilmeye devam etmektedir. Bunun için ise öncelikle saçın ıslatılmış olması gerekmektedir. Daha sonrasında ise istenilen tarafa doğru, makası eğimli tutacak şekilde kesim yapılabilir.

Yandan Kahkül Nasıl Yapılır?  1

 

Makasın keskin olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. İlk başta direkt olarak kısa kesimin yapılması yerine, azar azar kesim yapmak oluşabilecek hata veya yamuk görünümün de önüne geçebilmektedir. Böylelikle kadınlar herhangi bir sorun yaşamadan yandan kahkül modeline sahip olabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Yandan Kahkül Nasıl Yapılır?  3

Yan Kahkül Modelleri

Her geçen gün çok daha fazla sayıda kadın tarafından birbirinden farklı kahkül Modelleri denenmeye devam etmektedir. Kare yüz tipine sahip olan kadınların yüz hatlarını yumuşatma konusuna oldukça etkili olması sebebi ile büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda alnı çok geniş olan kadınlar da, alınlarının daha biçimli görünmesi için bu saç modelini tercih edebilme imkânına sahip olabilmektedir.

Yan Kahkül Modelleri

Yandan kahkül modellerini yapmak için, kadınların sahip oldukları saç boylarının herhangi bir önemi yoktur. Kadınlar diledikleri her saç uzunluğunda yanda kahkül modellerini kullanabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Yan Kahkül Modelleri 1

Hemen her yaştaki kadın tarafından kullanılması sebebi ile de hem günlük hayatın içerisinde hem de gece davetlerinde oldukça güzel bir görünüm elde edilmesinden dolayı son derece büyük bir memnuniyet ile kullanılmaya devam etmektedir.

Yan Kahkül Modelleri 4

 

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/yandan-kahkul-nasil-yapilir/