Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider?

Cilt üzerindeki kahverengi lekeler herkes için rahatsız edicidir. Lekeleri yok etmek adına muhakkak soyucu maske kullanmak gerekir. Soyucu maske dışında ten rengini açıcı olan krem kullanabilirsiniz. Renk açıcı kremler pigmenti çok etkili olan kremdir.

Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider?

Birçok bayanın merak ettiği yüzdeki kırmızı lekeler nasıl geçer konusu için bilgilendirme sağlayacak olan makalemizden memnun kalacaksınız. Lekeleri gidermek için kesinlikle beyaz veya yeşil kil önerilmektedir. Aynı zamanda limon suyunu da bolca kullana gerekir:

Kahverengi lekeler cilt sorunları olarak en büyük ve herkes tarafından rahatsız edici olan büyük sorundur. Bebeksi cilde sahip olmak isteyen hanımlar için yüzdeki kahverengi lekeler nasıl geçer ibrahim saraçoğlu,  tarifi verilecektir.

Yüzdeki kahverengi lekeler nasıl geçer İbrahim Saraçoğlu,  uygulamaları için kesinlikle karbonat karışımı limonlu su önerilir. 50 yaş üstü hanımlarda çok fazla olan lekeler için cildin soğuk ve temiz suyla iyice yıkanması lekelerde kurtulmak adına yardımcıdır.

Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider? 1

Birçok kişiyi ilgilendiren yüzdeki kırmızı lekeler nasıl geçer konusu için hem cildinizi koruyacak hem de var olan problemleri ortadan kaldıracak olan özel maske tarifi aşağıdaki gibidir. Yüzdeki kırmızı lekeler yüz beyazlatıcı maske ile yok olur. Bunun için doğru cilt bakımını size uygulanacak olan uzmandan da yardım alabiliriz.

Limon Ve Kil Karışımı Maske

Limon su ve karbonat karışımı maske düzenli uygulanmalıdır. Güzellik merkezlerine gitmeden ilgili uygulamayı yaparak kırmızı ve kahverenginde olan lekeden kurtulabilirsiniz.

Yüzdeki lekeler nasıl geçer sorusu için verimli olan makalemizden verim alacaksınız. Birçok kadının merakı olan yüzdeki kahverengi lekeler nasıl geçer sorusu ve konusu için etkili olan kil ve karbonat karışımı maske evde herkesin kolay bir şekilde yapabileceği leke rengini açıcı maskedir. Bunun için doğru bildiğimiz yöntemler son derece etki eder.

Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider? 2

 • Limon su ve karbonat karışımı maske önerilir.
 • 1 çorba kaşığı vazelin
 • Beyaz kil veya yeşil toz kil
 • 2 limon suyu
 • Kaşığı beyaz kil,
 • 2 tatlı kaşığı karbonat
 • Yoğurt Ve Hint Yağı

  Yoğurt ve Hint yağını birlikte karışımı yaparak cilde masaj atınız. Yüzdeki kahve lekeleri yok etmek için ölü hücreleri yoğurt ile canlandırabilirsiniz. Yoğurt içine muhakkak iki tatlı kaşığı Hint yağı kullanınız. Kahverengi lekeler için Hint yağını yüzünüze uygulayınız. Bunun için temiz pamuk kullanınız. İlgili maskeyi Yüzünüzde 5 ya da en az 15 dakika bekletmeniz gerekir.

  Kahverengi Lekeler İçin Elma Sirkesi

  Evde kahve lekeleri yok etmek için kahverengi olan sirkeyi lekelere sürerek sonrasında cilde bal sürünüz. Elma sirkesi ve 1 miktar bal karışımı çok ektilidir.

  Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider? 4

  Yüzünüzde 5 dakika bekletmeniz gerekir. İlgili tarif cildi kuru olanlar için uygulanmaz. Elma sirkesinin kokusunu sevmeyenler içine markası kaliteli olan gül suyu ekleyebilirsiniz.

  Cildin bakımlı olması adına ve güzel ve taze olması adına muhakkak İbrahim Saraçoğlu’nun videolarını internet üzerinden izleyiniz. İbrahim Saraçoğlu’nun videoları ve resimli anlatımları sizlere yüzdeki lekeler nasıl geçer evde konusu için bilgilendirecektir evde maske yapmak için videoları izlemek son derece idealdir.

  Gülsuyu İle Cilt Lekelerine Son

  Gülsuyu İle Cilt Rengini açmak ve kahve lekeleri yok etmek çok basittir. Bunun için doğru ürün markası seçmek gerekir. Bir kaba 5 tatlı kaşığı gülsuyu ve zeytinyağı ekleyerek temiz bir pamuk ile cilde masaj yapınız.

  Yüzdeki Lekeler Nasıl Gider? 5

  Evde kahve lekeleri yok etmek için soğan suyu kullanınız. Soğan suyu içine çok az nemlendirici vazelin ekleyiniz. Maskeden sonra muhakkak temizleyici jel le yıkama yapınız. Cildi yıkarken soğuk su kullanınız.

  Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/yuzdeki-lekeler-nasil-gider/