Zoya Oje ve Modelleri

Bu markalardan biri de Zoya markası olmaktadır. Bu marka herkes tarafından bilinmemek ile birlikte kişiler ilk duyduklarında fiyatlarından dolayı çok şaşırmaktadır. Zoya oje fiyatları 30 Türk lirasından başlamakta ve 150 Türk lirasına kadar artış göstermektedir.

Zoya Oje ve Modelleri

Bu kadar pahalı olmasının en büyük nedeni, ojenin hamile kadınlar tarafından bile kullanılacak sağlıkta olmasından kaynaklanmaktadır. İçeriğinde yer alan 5 free özellikli doğal içerik sayesinde tırnak kırılmalarına ve tırnak sararmalarına karşı tırnağı koruyucu bir yapısı da bulunmaktadır.

Hem sürüldükten sonra uzun süre tırnakta kalmakta hem de açıldıktan sonra da tazeliğini de uzun bir süre korumaktadır.

Zoya oje modellerinde düz renkler olmak ile birlikte katalog içerisinde çok fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Sadece düz renkler değil aynı zamanda mat, hologram, french ve simli olmak üzere de oje çeşitleri yer almaktadır. Zoya ojeler her yerde bulunmadığından dolayı kadınlar tarafından çok bilinmemektedir. Ancak kullanan kadınların yaptıkları yorumlara göre aldıkları diğer ojelere göre çok daha kaliteli ve sağlıklı olduğu söylenmektedir.

Zoya Oje ve Modelleri 2

Bu markayı duyanlar Zoya oje nereden alabilirim diye sormaktadırlar. Büyük parfümeri ve eczanelerde satılmasının dışında Zoya ojeler internet sitesinde de satılabilmektedir. Katalog şeklinde bakarak, renklerin ve modellerin seçimine karar vermek zor olmaktadır.

Zoya Oje ve Modelleri 3

 

Her ana renk için farklı tonlarda da modeller bulunmaktadır. Zoya oje modelleri dönem dönem indirime girmekte ve o zamanlar da kadınlar tarafından fazlası ile rağbet görmektedir. Zoya oje modelleri içerisinde yer alan doğal bileşenler ile kadınların tırnak bakımlarını da bir nevi tamamlamaktadır.

Zoya Oje ve Modelleri 4

 

Çok fazla oje sürülmesi tırnaklarda sararmalara ve kırılmalara yol açtığından dolayı uzun süre oje sürüldükten sonra hava alması için bir süre tırnaklara oje sürülmemesi gerekmektedir. Ancak Zoya ojeler de kadınların tırnak bakımında ihtiyaçları olan doğal özler sayesinde bunu tamamlamaktadır.

Zoya Oje ve Modelleri 5

Diğer ojeler sürülürken genel olarak 2 ya da 3 kat olarak sürülmektedir. Ancak Zoya oje modelleri uygulanırken açık ya da koyu renk olması fark etmeksizin tek kat sürülmesi yeterli olmaktadır.

Zoya Oje ve Modelleri 6

Zoya Oje ve Modelleri 7

Kaynak: http://www.pufnoktalari.net/zoya-oje-ve-modelleri/